Leah i Ava już po urodzeniu robiły furorę. Teraz mają 7 lat i są gwiazdami Instagrama

Dziewczynki urodzone w 2010 zostały okrzyknięte „Najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie". Jak teraz wyglądają?
/ 16.01.2018 17:07

W czasach popularności Instagrama i innych mediów społecznościowych coraz łatwiej zostać gwiazdą.
Siedmioletnie Leah i Ava Clemens zostały okrzyknięte w 2010 roku „najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie”, a potem słuch o nich zaginął. Tymczasem po 7 latach objawiły się jako gwiazdy Instagrama i dostały mnóstwo propozycji od agencji modelek.

Historia najpiękniejszych bliźniaczek świata

Bliźniaczki Leah Rose i Ava Marie urodzone 7 lipca 2010 zrobiły furorę wśród znajomych i rodziny.
Były tak śliczne, że ich mama Jaqi ciągle słyszała od znajomych, że dziewczynki powinny zostać modelkami. Jaqi początkowo zapisała córeczki do agencji modelek, kiedy miały pół roku, ale ostatecznie uznała, że nie da rady pogodzić opieki nad dziewczynkami i ich, wtedy 2-letnim, braciszkiem.
Kiedy Leah i Ava skończyły 7 lat, Jaqi postanowiła pokazać córeczki światu.

Spytałam dziewczynki, czy poza ich zajęciami z tańca i pływania, które mają co tydzień chciałyby spróbować modelingu. Nie byłam zaskoczona, kiedy zaczęły podskakiwać z ekscytacji. Nie mogłam dłużej czekać
- zdradza mama bliźniaczek.

Jaqi wrzuciła wspólne zdjęcie dziewczynek na Instagram, nie przypuszczając, że nawet nie jedno zdjęcie, ale cały ich profil stanie się viralem. W grudniu 2017 bliźniaczki wzięły udział w aż 6 sesjach zdjęciowych i... były zachwycone! Siostry nie są jedynymi modelkami w rodzinie, ich brat również zyskuje coraz większą popularność. Chase podpisał kontrakt z tą samą agencją co bliźniaczki. Bliźniaczki Clemens robią karierę! Ciekawe, czy przebiją popularnością gwiazdy „Pełnej chaty” - siostry Olsen  Jesteście ciekawi jak wyglądają? Sprawdźcie w galerii!

Zobacz także:Kochają je kobiety na całym świecie! Wybrałyśmy najładniejsze baleriny marki Kazar

To 51-letnia Cindy Crawford i jej 16-letnia córka. Która jest która?

Redakcja poleca

REKLAMA