Kazali karmiącej zakryć pierś w restauracji. Jej reakcja? Mistrzowska!

Wiele matek karmiących z pewnością miało do czynienia z podobną sytuacją. Większość z pokorą zakrywa pierś lub zmienia miejsce miejsca karmienia dziecka na bardziej dyskretne. Ta kobieta postąpiła inaczej! I podbiła serca internautów.
Marta Kosakowska / 4 miesiące temu
Kazali karmiącej zakryć pierś w restauracji. Jej reakcja? Mistrzowska! fot. Adobe Stock

Kobieta spędzała w restauracji popołudnie z rodziną. W pewnym momencie jej dziecko zaczęło dopominać się jedzenia. Matka bez skrępowania odsłoniła pierś i zaczęła karmić. Jej zachowanie nie spodobało się właścicielom lokalu. Kobietę poproszono, by „zakryła się”. Jej reakcja stała się hitem internetu!

Zakryła nie pierś, lecz... głowę!

Karmiąca dostosowała się do prośby restauratorów. Jednak zamiar przykryć pierś, którą karmiła dziecko, postanowiła... nałożyć sobie kocyk na głowę. Tym samym spełniła prośbę, a jednocześnie pokazała swój stosunek do braku przyzwolenia na publiczne karmienie piersią. Zdjęcie przykrytej kocykiem pojawiło się na Facebooku za sprawą innej kobiety.

Synowa przyjaciela została poproszona, by „zakryła się”, podczas karmienia dziecka, więc zrobiła to! Nigdy jej nie spotkałam, ale myślę, że jest super!

Post szybko stał się internetowym viralem. Zyskał ponad 195 tysięcy udostępnień. Pojawiło się pod nim 16 tysięcy komentarzy. Żeby uciąć spekulacje, autorka wpisu zaznaczyła, że prośbę skierował do karmiącej mężczyzna. Podkreśliła, że do sytuacji nie doszło w kraju muzułmańskim, gdzie mogłaby zostać posądzona o naruszanie tradycji.

Bohaterka zdjęcia udzieliła wywiadu portalowi Yahoo Lifetyle. To pochodząca ze Stanów Zjednoczonych 34-latka o imieniu Dudley.

Byłam na wakacjach w Cabo San Lucas (w Meksyku - przypis red.) z całą moją rodziną, a pewien mężczyzna poprosił, żebym się zasłoniła. Zazwyczaj jestem dyskretna, ale siedziałam na tyłach restauracji
- zaznaczyła.

Brawa dla tej pani! Myślisz, że znajdą się naśladowczynie? ;)

Przeczytaj:
Nastolatka z depresją poprosiła o ogolenie głowy. To, co zrobiła fryzjerka, zdumiewa!
Opublikowała zdjęcie z wakacji. Stało się hitem w internecie. Nic dziwnego!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (20)
/4 miesiące temu
Jestem kobietą i też uważam za niestosowne wywalanie cyca na wierzch w publicznym miejscu nawet karmiąc.
/4 miesiące temu
Sama jestem matką i karmiłam obie córki gdzie chciały, ale nigdy nie wpadłabym na pomysł wywalenia cyca przy stoliku w restauracji! to zbyt intymna chwila dla mnie i mojego dziecka, nie mam potrzeby emanowania golizną na lewo i prawo, tak ciężko zarzucić pieluchę na ramię? Teraz wszyscy muszą akcentować swój stan, klękajcie narody, patrzcie na moje przekrwione i nabrzmiałe piersi bo ja jestem matką karmiącą! Jak mam nie patrzeć kiedy taka maDka siedzi naprzeciwko mnie? Moje piersi ogląda mój mąż a nie przypadkowe osoby, róbcie z siebie męczennice dalej, o poziomie kultury już nawet nie wspomnę...żenada, ale przecież to naturalne i piękne! To wypróżniajcie się publicznie, przecież to fizjonomia.
/4 miesiące temu
I bardzo dobrze. To dziecko, które karmi się, gdy ono chce. Są upały, więc dziecku chce się pić. Chcecie, to same nakrycie się pieluchą przy jedzeniu. Lepszy dzidziuś przy piersi, niż mlaszcząca paniusia z ustami jak glonojad. Nie chcesz - nie patrz. Proste
POKAŻ KOMENTARZE (17)