Sklep ukrainoczka.pl fot. ukrainoczka.pl

Takich produktów nie znajdziecie w Lidlu i Biedronce! Dlaczego warto zajrzeć do sklepu Ukrainoczka?

Co tam kupicie?
Edyta Liebert / 25.10.2017 13:43
Sklep ukrainoczka.pl fot. ukrainoczka.pl

Zachodnie sklepy bombardują nas swoimi filiami i promocjami, niemiecki Lidl, portugalska Biedronka, a niebawem i holenderski Action. Wiedziałyście, że na polskich ziemiach świetnie się rozwija sklep założony przez Ukrainkę, o wdzięcznej nazwie „Ukrainoczka”?

Ukrainoczka - sklep z ukraińskimi produktami w Polsce

Rynkowa wartość produktów regionalnych wzrasta z każdym rokiem. Lubimy kresowe przysmaki, wielkopolskie słodycze czy góralskie oscypki, a tym samym otwieramy się na smaki z innych krajów, nie tylko Włoch czy Francji, lecz także... Ukrainy!

Możliwość smakowania produktów które są typowe dla krajów wschodnich  m in. Ukrainy, Białorusi, Rosji, Kazachstanu, Gruzji, Mołdawii postanowiliśmy udostępnić  również innym. Tak powstał nasz sklep. - czytamy na stronie Ukrainoczki, która była od początku kobiecym pomysłem! -  Skupiliśmy się na na określeniu produktów, smaków i potraw, których brakuje mieszkając w Polsce, i których nie można je zastąpić dostępnymi odpowiednikami i to jest nasz asortyment. - czytamy.

Stara miłość nie rdzewieje? Jak to jest zobaczyć w mediach chłopaka, z którym kontakt urwał się 20 lat temu

 

Słoninka рулит....

Post udostępniony przez ukrainoczka_sklep (@ukrainoczka_sklep)

Co kupimy w Ukrainoczce?

Wschodnie przysmaki trudno dostać w sklepach stacjonarnych. Kto z nas jednak nie ubóstwia chałwy czy nie chciałby spróbować „czerwonych maków”? W sklepie uświadczymy trochę tradycji, a trochę nowoczesności. Można skosztować herbaty z malwy i jaśminu, sążnistą gorzką czekoladę lub zaopatrzyć się w czerwony kawior z łososia!

Ukrainoczka odniesie sukces?

W ten sposób założyciele chcą zachęcić do odkrywania pozytywnych smaków Ukrainy. I choć początkowo nie byli przekonani do pomysłu, to uzyskali aprobatę i pomoc urzędników w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie otworzyli pierwszy sklep. Niedawno na mapie Polski pojawiła się druga Ukrainoczka - w Szczecinie! A ruch jest spory. Mają szansę na sukces?

Będzie 500 plus na pierwsze dziecko? Znamy decyzję premier Szydło

Źródło: Business Insider

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)