Zakupy przez internet - pokój dziecięcy

Wszystko do pokoju dla dziecka możesz znaleźć w internecie. Przy małym dziecku nie zawsze jest czas na zrobienie zakupów. Rodzicom łatwiej znaleźć chwilę późnym wieczorem i wtedy mogą poszaleć w sklepach. W sklepach internetowych.
/ 09.07.2008 22:06
Przy małym dziecku nie zawsze jest czas na zrobienie zakupów. Rodzicom łatwiej znaleźć chwilę późnym wieczorem i wtedy mogą poszaleć w sklepach. W sklepach internetowych.

Sklep dekoria.pl oferuje produkty tekstylne. Można zlecić uszycie do pokoju dziecięcego zasłon, poduszek, rolety rzymskiej, narzuty czy worka do siedzenia. Firma oferuje bardzo duży wybór materiałów.

Firma meblowa Vox stworzyła możliwość robienia zakupów przez Internet. W sklepie internetowym (www.baby.vox.pl) można zakupić wybrane mebelki - stworzyć zestaw wg. naszych potrzeb. Jeżeli z czasem będziemy chcieli uzupełnić wybraną kolekcję, z zakupem nie będzie problemu.
Meble z kolekcji Alice są w ciepłym, kremowym kolorze z drewnianymi elementami.
Przykładowe ceny: komoda: 920 zł, szafa dwudrzwiowa: 1 262 zł. Praktyczne łóżko, które z czasem można przerobić na tapczanik kosztuje 940 zł.
W podobnej stylistyce, ale bardziej uproszczona, jest kolekcja Susannah, którą producent reklamuje jako eksportowy bestseller do innych krajów Europy i Stanów Zjednoczonych. Ceny są trochę wyższe niż kolekcji Alice. Komoda: 1 396 zł, szafa dwudrzwiowa: 1 262 zł. Łóżko, które przerobione na tapczanik może służyć do 7 roku życia kosztuje 802 zł.

Zakupy przez internet - pokój dziecięcy

Przy zakupach w sklepach internetowych warto korzystać z porównywarek cen. Przykładowo: łóżko-samochód wyścigowy tej samej firmy kosztuje w różnych sklepach od 939,99 zł do 1299,00 zł, identyczny kojec od 368 zł do 409 zł, pościel Lion od 65 zł do 82 zł. Czasem ceny są takie same w różnych sklepach np. Hamak Bambi dla niemowląt kosztuje 248zł.

Zakupy przez internet - pokój dziecięcy

Na aukcjach internetowych znaleźliśmy kilka ciekawych rzeczy. Krzesełko firmy Bloom ( 969 zł) do karmienia dziecka i wypoczynku z regulacją kąta nachylenia. Kosmiczne naklejki na ścianę Fidoo (130zł). Fotel-poducha Fatty z ekoskóry w różnych kolorach (100 zł). Stolik i cztery krzesełka z sosny od producenta za 275 zł. Komoda z surowego, litego drewna (430 zł) - możliwość pomalowania na dowolne kolory. W ofercie również inne elementy pokoju dziecięcego w tym samym stylu: łóżko z szufladami, szafka nocna, półki.
Przy zakupach na aukcjach internetowych warto pamiętać, że w przeciwieństwie do sklepów internetowych, nie możemy zrezygnować z zakupów, zwracając towar bez powodu.
Rodzice lubią korzystać z aukcji internetowych, ponieważ pozwalają pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, z których dziecko już wyrosło a pomagają po okazyjnych cenach zakupić przedmioty używane- dużo tańsze niż nowe.

Zakupy przez internet - pokój dziecięcy

Są sklepy internetowe skupiających artystów, którzy tworzą pojedyncze dzieła, którymi możesz ozdobić pokój dziecka. W Pakamerze (www.pakamera.pl) znaleźliśmy wiele ciekawych przedmiotów. Zamieszczamy zdjęcia tylko kilku z nich.
Różowa lub zielona, drewniana skrzynka, zamykana na kluczyk, ręcznie malowana za 59 zł.
Misiek ręcznie robiony na szydełku 33 zł.
Konik- magnez - 20 zł.
Drewniana skrzynia (30x20x15 cm) ozdobiona techniką decupage - 52 zł.
Komoda sosnowa ozdobiona techniką decupage - 400 zł.

Zakupy przez internet - pokój dziecięcy


Firma TomMebel (www.tommebel.prv.pl) jest firmą w której można kupić bardzo ładne, drewniane meble dla dzieci. Meble są robione z litego drewna na zamówienie. Termin realizacji wynosi około 4 tygodnie. Co ważne: meble dostarczane są w całości. Produkty można kupować od producenta przez aukcje na Allegro (sprzedający: Kenny-K1)
Szafa komputerowa 930zł. Niemalowana 800 zł.
Łóżko z szufladą 1 089 zł. Niemalowane 895 zł.
Różowa szafa w formie domku 1 020zł. Niemalowana 750 zł.
Szafa drewniana z bulajem 920 zł. Niemalowana 750 zł.
Biała szafa 650 zł. Niemalowana 520 zł.

Zakupy przez internet - pokój dziecięcy

W sklepie internetowym www.baby-variete.pl przeważają produkty kolorowe, dobrej jakości.
Na pierwszym zdjęciu: pasiasty dywanik Selva 739 zł, pufa 299 zł, pudełko 159 zł.
Błękitny zestaw: dywanik 739 zł, pufa 299 zł, pudełko 159 zł.
Pościel 89 zł.

Zakupy przez internet - pokój dziecięcy

W Internecie można też znaleźć fototapety przeznaczone do pokoju dziecięcego (www.tapety-artfunk.ig.pl ).

Zakupy przez internet - pokój dziecięcy

Lampy do pokoju dziecięcego ze sklepu www.babyvip.pl:
Lampa malwa 259 zł.
Lampa wisząca Piep i Flap 199 zł.
Lampa wisząca czapka 229 zł.
Lampa na biurko Semafor 449 zł.
Lampa stołowa dinozaur 329 zł.
Lampa Pepe 339 zł.Jest to zaledwie niewielka cząstka tego co zawiera sieć. Oferta sklepów internetowych jest ogromna. Warto szukać, przebierać w propozycjach, porównywać, sprawdzać wiarygodność sprzedawców i kupować. Można zaoszczędzić czas i pieniądze.

Monika Grabowska

Redakcja poleca

REKLAMA