Wózek kuchenny - niezbędny pomocnik

Kiedy brakuje miejsca w kuchni, albo stolika, na którym można zebrać przyprawy niezbędne na grillu, z pomocą przychodzi, a w zasadzie nawet nadjeżdża, wózek kuchenny. Zróbmy mu miejsce, zaraz pojawi się w naszym domu.
/ 08.10.2007 13:46

Kiedy brakuje miejsca w kuchni, albo stolika, na którym można zebrać przyprawy niezbędne na grillu, z pomocą przychodzi, a w zasadzie nawet nadjeżdża, wózek kuchenny. Zróbmy mu miejsce, zaraz pojawi się w naszym domu.

Wózek kuchenny to ciekawe i praktyczne rozwiązanie. Szczególnie wygodny okazuje się w dużych i przestronnych wnętrzach kuchennych, gdzie często podstawowym problemem podczas przygotowywania posiłku jest ciągłe bieganie po kuchni za poszczególnymi produktami. Pozwala zgromadzić najpotrzebniejsze produkty i przyrządy w jednym miejscu. Wyposażony jest w szafkę, szufladę, boczne półeczki oraz kółka, które pozwalają przesunąć go wraz z zawartością w dowolne miejsce kuchni.

Wózek kuchenny inaczej nazywany jest też barkiem. Zapewnia dodatkową powierzchnię do przechowywania oraz miejsce do pracy. Szuflady można wysuwać z dwóch stron, dzięki czemu ich zawartość jest dobrze widoczna i łatwo dostępna. Barek z Ikei pomieści 9 butelek na każdej półce. Dbanie o niego nie wymaga szczególnej pracy. Wystarczy przetrzeć go ścierką zwilżoną delikatnym detergentem, a następnie powycierać do sucha.

Tymczasem wózek kuchenny Millenium to mebel stworzony z myślą o dużych kuchniach oraz przygotowaniu potraw w jadalni - tuż przy gościach. Marmurowa powierzchnia blatu, na której można wygodnie zająć się składnikami potraw nie jest jedynym udogodnieniem jakie ma do zaoferowania ruchomy, kuchenny mebel. Cztery poruszające się na stalowych szynach szuflady, stalowe pojemniki na składniki, pojemniki na akcesoria kuchenne, stelaż na książkę kucharską, stojak na osiem butelek oraz wysuwająca się stalowa powierzchnia u dołu wózka - wszystkie z wymienionych udogodnień ułatwiają prace kuchenne przeprowadzane na Millenium. Dodatkowo producent dodaje do wózka akcesoria kuchenne (tarkę, widelec do sałatek, łyżkę i mieszadło) Renoma, specjalizującej się w wyrobach z drewna, włoskiej firmy Legnoart stanowi najlepszą gwarancję wysokiej jakości wózka. Solidna rama z drewna daje meblowi stabilność, a kółka z hamulcami ułatwiają przemieszczenie wózka i bezpieczną pracę na stabilnym meblu.

Produkt stworzony z myślą o ułatwieniu finalnego przygotowania i serwowania potraw. Funkcjonalność tego produktu gwarantują dwie wysuwane na stalowych szynach szuflady. Jedna z nich dedykowana na bambusową deskę, dołączoną do zestawu. Po bokach znajdują sie stalowe relingi oraz koszyki na przyprawy lub inne pojemniki. Mebel jest wyposażony w cztery stabilne kółka z hamulcami, zapewniającymi bezpieczeństwo i wygodę.

W szufladach znajduje się miejsce na garnki, naczynia. Dodatkowo kuchnia wyposażona jest w lodówkę, co widać na zdjęciach. Dodatkowo opcjonalnie istnieje możliwość wyposażenia kuchni w obrotowy, zdejmowany wyciąg.

Produkt firmy Deagostini powstał z myślą o przygotowywaniu owoców morza. Wózek kuchenny - idealny do gotowania zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz - świetnie sprawdzi się w ogrodzie czy na tarasie. Produkt dostępny w różnych kolorach oraz wykończeniach, charakteryzuje się dowolnością konfiguracji (płyty grzewcze, wyposażenie dodatkowe). Na blacie znajdują się 4 miejsca na wyposażenie dodatkowe: płytę z 2 palnikami gazowymi, żeliwną płytę grzewczą, ceramiczną płytę grzewczą, grill ceramiczny, grill "barbecue", płytę do podgrzewania potraw w woku oraz frytkownicę.

fot. Ikea, Vedapol, Rossi, Fabryka Form,

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/29.08.2012 16:47
świetne a jakie praktyczne :))
/13.09.2011 16:03
YMMD with that anewsr! TX