Bo sport to zdrowie - Angel Wings Wrocław

… ale nie tylko. To również wyznacznik stylu życia. A jako że ten w Polsce coraz bardziej się podnosi, popularne stają się kluby z kategorii tzw. lifestyle fitness.
/ 24.07.2008 12:21
… ale nie tylko. To również wyznacznik stylu życia. A jako że ten w Polsce coraz bardziej się podnosi, popularne stają się kluby z kategorii tzw. lifestyle fitness.

Bo sport to zdrowie - Angel Wings WrocławKluby lifestyle fitness mają za zadanie nie tylko zapewnić szeroki wybór sprzętu – dostosowany do możliwości i oczekiwań każdego klienta, ale również zadbać o strefę relaksu, gdzie można odpocząć po intensywnym wysiłku fizycznym. Oczywiście sprzęt, mimo że supernowoczesny, to nie wszystko. Kluby te zatrudniają odpowiednich trenerów, którzy czuwają nad bezpieczeństwem ćwiczących, udzielają wskazówek i rad co do programu ćwiczeń. Wszystko po to, by ich klienci szybko i bezboleśnie mogli zauważyć efekty w zmianie swojej sylwetki.

Zagłębiem takich klubów jest Warszawa. Niemniej coraz częściej pojawiają się one w innych miastach, szczególnie tam, gdzie powstają prestiżowe inwestycje. Zazwyczaj dołączane są do kompleksów apartamentów, gdzie basen, SPA i fitness są standardem.


Bo sport to zdrowie - Angel Wings Wrocław- Kluby lifestyle fitness w tym samym budynku co apartamenty łączą przyjemne z pożytecznym. Mieszkańcy zaraz po pracy nie muszą przejeżdżać pół miasta, by móc odpocząć na przykład w salonie SPA – mają go w domu – tłumaczy Łukasz Czyszczoń, Manager Projektu Angel Wings – kompleksu apartamentów budowanych w centrum Wrocławia. - W ten sposób oszczędzony czas mogą przeznaczyć na realizację swojego hobby lub spędzenie go z rodziną – dodaje Czyszczoń.  
Niestandardowa natomiast jest atmosfera tworzona w takim miejscu – elitarnym, tylko dla wybranych, gdzie luksus da się zauważyć w każdym ciężarku. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta to naczelne zasady klubów lifestyle.

Dotychczasowe zainteresowanie nimi (kiedy powstawał pierwszy tego typu w stolicy już rok wcześniej zorganizowano przedsprzedaż karnetów) może wróżyć, że kolejne nie będą narzekały na brak klientów. I dobrze. Im więcej osób skusi się na aktywny wypoczynek przez cały rok, tym zdrowsze będzie nasze społeczeństwo.

Angel Wings to luksusowy kompleks apartamentowo – komercyjny z dwiema wieżami budowany zaledwie 10 minut piechotą od wrocławskiego rynku. Na nabywców czeka ponad 1200 prestiżowych apartamentów z widokiem na nadrzeczną promenadę i zielone pasaże oraz bogata strefa relaksu – basen, SPA i fitness. Oddanie do użytku całości nastąpi pod koniec 2011 roku. Szacuje się że inwestycja wyniesie powyżej miliarda złotych.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA