POLECAMY

Kobieta przedsiębiorcza - biznes i gwiazdy, kto?

AnnaSun
napisał/a: AnnaSun 2015-05-01 09:45
Gdybyście mogły wymienić jakie kobiety "znane" są wg was naprawdę przykładem przedsiębiorczości, na którym można by się wzorować, to kogo byście w tym miejscu wymieniły?
Hannawodniak
napisał/a: Hannawodniak 2015-05-03 12:07
Właśnie kobiet to nie kojarzę... ale facetów z listy tych najbogatszych na bank.
A Ty?
napisał/a: Margerytka28 2015-05-05 08:15
Bo mężczyzn na takich listach jest po prostu więcej.
Ale w gazetach sporo jest artykułów o kobietach, które zaczęły realizować swoje pasje i marzenia i niejako pryz okazji rozkręciły biznes, na którym zaczęły fajnie zarabiać. Taki ciekawy przykład pani Sylwii Mokrysz np tutaj: *********************************/sekrety_szczescia/2302.html - pracuje w dużej i znanej firmie zajmującej się kawą i herbatą i z tego co pisze to jest to dla niej wielka pasja, miłośc (do herbaty) no i świetny biznes.
Warte poczytania - dobra inspiracja dla siebie:)
napisał/a: Margerytka28 2015-05-05 08:16
Bo mężczyzn na takich listach jest po prostu więcej.
Ale w gazetach sporo jest artykułów o kobietach, które zaczęły realizować swoje pasje i marzenia i niejako pryz okazji rozkręciły biznes, na którym zaczęły fajnie zarabiać. Taki ciekawy przykład pani Sylwii Mokrysz np tutaj: *********************************/sekrety_szczescia/2302. html - pracuje w dużej i znanej firmie zajmującej się kawą i herbatą i z tego co pisze to jest to dla niej wielka pasja, miłośc (do herbaty) no i świetny biznes.
Warte poczytania - dobra inspiracja dla siebie:)
halszkaWu
napisał/a: halszkaWu 2015-05-06 23:25
Na pewno przedsiębiorczą kobietą jest Henryka Bochniarz, która odniosła w biznesie wielki sukces. I Irena Eris oczywiście.
napisał/a: pippilan 2015-05-07 06:35
Dla mnie kobieta która ma pracę (niezależnie od stanowiska), opiekuje się domem, mężem, dziećmi plus dodatkowo znajduje czas żeby zadbać o siebie i rozwijać swoje pasje. Jest kobietą sukcesu i bohaterem. Takie kobiety są wśród Nas i to z nich warto brać przykład.
stazzja
napisał/a: stazzja 2015-05-25 20:07
Trochę takich babek jest. Ja uważam, że można wśród nich wymienić pisarkę Katarzynę Bondę - za zarobione pieniądze zainwestowała w szkołę pisania i proszę - opłaciło się.
napisał/a: rabitera 2015-12-07 00:25
Dla mnie takim autorytetem jest Joanna Jabłczyńska, która jest aktorką, ale ma też kancelarię prawną. I muszę się pochwalić, że ja sama też mam spore sukcesu, jeśli chodzi o moją działalność. Myślę, czy nie przejść na nowy etap, czyli pracę w chmurze obliczeniowej https://www.oktawave.com/pl/chmura-obliczeniowa.html Muszę jeszcze popytać fachowców w tej dziedzinie.
napisał/a: mosik11 2015-12-16 01:34
Moim zdaniem na największą uwagę własnie zasługują osoby z naszego otoczenia, którym udalo się coś w życiu osiągnać. Dobrym przykąłdem jest moja przyjaciółka, która odbiła się od dna dzięki prowadzeniu własnego biznesu. Sama znalazła lokal i zakupiła potrzebne meble z http://stolbar.net.pl/, a w ten sposób rozkręciła dobry biznes!