Zosia Ślotała raczej nie powinna rezygnować z makijażu

Dowodem jest zdjęcie bez niego...
Edyta Liebert / 15.01.2016 05:25
Zofia Ślotała bez makijażu fot. ONS.pl

Czasem brak make-upu zupełnie odmienia wizerunek. Przykład? Zosia Ślotała! Prawdę mówiąc trudno ją było rozpoznać na fotce po treningu!

Stylistka i blogerka najwyraźniej będzie bogata, a przynajmniej tak mówi polskie porzekadło o osobach, których się nie rozpoznało w pierwszej chwili. Zosia Ślotała bez wytchnienia walczy o utratę centymetrów po ciąży. Nie ma lekko, bo blogerka nigdy nie należała do osób, które nie mają problemów z wagą i od zawsze stara się utrzymać linię. Stąd wybiera się regularnie na treningi z Ewą Chodakowską!

 

Tak wyglądamy dzięki tej Pani!! @chodakowskaewa #Pedarda !! 🚀💥💪🏼 #beactive #healthy #LubiePoniedzialki #petarda #workout

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zofia Maria Slotala (@miss_zi)

Zosia Ślotała bez makijażu nie wygląda korzystnie

Stylistka pragnie wysportowanej i smukłej sylwetki i coraz lepiej jej idzie! To kolejna celebrytka, która walczy o figurę. Ślotała z pewnością dogadałaby się z Karoliną Malinowską, jak blogerka z blogerką, które po ciążach starają się uzyskać jak najlepsze efekty. Poznałybyście Zosię bez makijażu, gdybyście minęły ją na ulicy?

Więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 lata temu
ten artykuł to żenada, co to za nagonka na naturalną kobietę? To oznacza, że każda z nas powinna chodzić 24/24 w pełnej tapecie? A Wy, drogie redaktorki, wyglądacie równie dobrze w makijażu, jak i bez niego? Nie wydaje mi się. Zastanówcie się, zanim coś opublikujecie.
/3 lata temu
co wy chcecie od niej. Bardzo ładnie wygląda również bez makijażu, naturalna, piękna i uśmiechnięta.
/3 lata temu
Ktoś złośliwy i zazdrosny pisał ten artykuł . Zośka wygląda bardzo dobrze bez makijażu bardzo mlodziutko, oczywiście każda kobieta lepiej wygląda jak jest pomalowana. Pozdrawiam.