Larry Birkhead fot. ONS

Zmówili się przeciw Annie Nicole?

Larry Birkhead i Howard K. Stern są gejowskimi kochankami, jak donosi bardzo gorąca książka.
/ 07.09.2007 10:29
Larry Birkhead fot. ONS
Birkhead - ojciec dziecka Anny Nicole Smith, maleńkiej Dannielynn, i jej prawnik Stern - który walczył o prawa do opieki nad dzieckiem oraz zarządzania fortuną, jaką odziedziczyła - są kochankami, którzy zmówili się, aby chronić miliony byłej modelki Playboya.

Sensacyjne wiadomości zostały ujawnione przez byłą dziennikarkę Ritę Cosby, która niebawem wydaje książkę pod tytułem: "Jasnowłosa ambicja: Nieopowiedziana historia o śmierci Anny Nicole Smith".

Cosby oskarża Birkheada i Sterna o zawarcie zaraz po pogrzebie Anny Nicole tajnej umowy, w której jest mowa o tym, że Birkhead otrzymuje opiekę nad Dannielynn, w zamian za co Stern jest wykonawcą testamentu zmarłej.

Dannielynn jest dziedziczką miliardów, które Anna Nicole odziedziczyła po mężu - potentacie naftowym - J.Howardzie Marshallu.

W książce znajdziemy również zarzuty Jackie Hatten - przyjaciółki Anny Nicole, która rzekomo przyłapała Birkheada i Sterna na seksie oralnym. Z książki dowiemy się też, że Anna Nicole wiedziała o związku homoseksualnym między nimi dwoma, ale z racji tego, że miała obsesję na punkcie hollywoodzkiej ikony piękna - Marylin Monroe - wybrała Birkheada na kochanka, gdyż pragnęła mieć jasnowłose, niebieskookie dziecko.

Cosby oskarża ich również o regularne dostarczanie jej mieszanek leków na receptę. Właśnie po przedawkowaniu takiej mieszanki leków zmarła Anna Nicole. Obaj zaprzeczają tym zarzutom.

Birkhead komentuje: "Żaden z tych zarzutów nie jest prawdziwy. Pozwę Ritę Cosby, jeśli to wydrukuje, na pewno ją pozwę. To wszystko stek bzdur. Jestem również przekonany, że wszyscy, na czele z Howardem, którzy są zaangażowani w tę sprawę, również ją pozwą. To nonsens".

Prawnik Howarda Sterna tak określił tę książkę: nieprawdziwa i oszczercza.

OS