Doda fot. ONS

Zmarła ukochana babcia Dody, Pelagia. Ile miała lat? Co się stało?

Nie żyje ukochana babcia Dody. Rodzina artystki pogrążyła się w żałobie.
Marta Kosakowska / 21.06.2018 10:28
Doda fot. ONS

Smutna wiadomość dla fanów Dody. Artystka przechodzi trudne chwile. W środę, 20 czerwca 2018 roku, zmarła babcia piosenkarki. O odejściu ukochanej babci Doda poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

Zmarła babcia Dody - przyczyna śmierci

Pani Pelagia, babcia Dody, miała 91 lat. Gwiazda wielokrotnie podkreślała w wywiadach, jak ważna jest dla niej babcia. W pożegnalnym wpisie zaznaczyła, że babcia brała aktywny udział w jej wychowywaniu od najmłodszych lat.

Dziś w wieku 91 lat zmarła moja babcia, ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami, która mieszkała ze mną od dziecka, która śpiewała mi pierwsze kołysanki... Jej ostatnim życzeniem było, żebym nie przestawała śpiewać. Cieszyła się że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas
- napisała Doda.

Katarzyna Cichopek nie może tego zmienić od 18 lat! Wszystko przez pracę w „M jak miłość”

Nie jest znana dokładna przyczyna śmierci babci Dody. Wiadomo, że pani Pelagia od dłuższego czasu miała problemy ze zdrowiem. Piosenkarka wiele razy wspominała, jak bardzo martwi się o babcię. Kilka dni przed śmiercią babcia Dody po raz kolejny trafiła do szpitala. Niestety nie udało się jej uratować. Miała 91 lat.

Doda oddała hołd zmarłej babci

Doda uczciła pamięć o babci nie tylko postem na Instagramie. Zdobyła się na jeszcze jeden piękny gest. W środę Doda brała udział w pokazie mody Patrycji Kujawy. Wystąpiła w roli modelki. Gdy pojawiła się na wybiegu, muzyka ucichła. Doda w skupieniu pokonała swoją drogę. Na jej ramieniu można było dostrzec czarną opaskę, podobną do tych, które piłkarze zakładają w czasie meczu, gdy chcą pożegnać zmarłą osobę. W czasie pozowania na ściance, na twarzy Dody nie dało się zauważyć uśmiechu. W ten symboliczny sposób Doda publicznie oddała hołd zmarłej babci.

Fani łączą się w bólu z Dodą. Na internetowym profilu artystki rośnie liczba komentarzy z wyrazami współczucia.

Przeczytaj:
Agnieszka Chylińska zrobiła sobie nowy tatuaż. Nie uwierzysz, jaką część ciała wytatuowała
Kacper Kuszewski ogłosił odejście z „M jak miłość” i... jest afera!