Ryszard Rynkowski fot. ONS.pl

Zły stan zdrowia Ryszarda Rynkowskiego. Czeka go operacja?

Artysta chociaż cierpi, nie chce rezygnować z występów na scenie. Jak się czuje?
/ 23.07.2018 14:14
Ryszard Rynkowski fot. ONS.pl

Dotarły do nas niepokojące wieści o stanie zdrowia Ryszarda Rynkowskiego. Półtora roku temu przeszedł załamanie nerwowe, na szczęście to już za nim. Wrócił na scenę, ale teraz zmaga się z innymi problemami zdrowotnymi. Artysta cierpi z powodu kłopotów z biodrem.

Agata Młynarska musi zostać w szpitalu! Jaki jest stan zdrowia dziennikarki?

Co dolega Ryszardowi Rynkowskiemu?

Fani muzyka mogli znów po dłuższej przerwie zobaczyć go na scenie podczas festiwalu w Opolu. I chociaż po ostatnich problemach zdrowotnych, związanych z załamaniem nerwowym, nie widać śladu, stan zdrowia artysty nie jest najlepszy.

Ma problem ze stawem biodrowym. „Chodzenie sprawia mu wielką trudność. Prawe biodro wymaga rehabilitacji, a jeśli to nie pomoże, niewykluczone, że konieczna będzie operacja” – powiedział w rozmowie z „Rewią” ktoś z otoczenia Ryszarda Rynkowskiego.

Podobno muzyk intensywnie ćwiczy i rehabilituje się. Pomimo bólu i problemów z poruszaniem się, Ryszard Rynkowski nie chce rezygnować z występów na scenie.

Jakiś czas temu wokalista przeszedł załamanie nerwowe. Nietrzeźwy robił awanturę przed domem, trzymając w ręku broń palną. Sąd skazał go na 4 tysiące grzywny i obciążył kosztami sądowymi. „Bardzo to przeżywa. Na razie nie wychodzi z domu (…) Na szczęście może liczyć na wsparcie żony i rodziny” – mówił wtedy w imieniu artysty jego menadżer.

źródło: Viva.pl

Więcej newsów o gwiazdach:Joanna Krupa wzięła w sekrecie ślub! Znamy szczegóły tej skromnej uroczystości„Powiedziała mi, że ma innego” - zaskakujące wyznanie Piotra Żyły. Zwrot akcji w głośnym konflikcie małżeńskim