Kuba Wojewódzki 30 lat temu fot. ONS.pl

Zdjęcie Kuby Wojewódzkiego sprzed lat

Przystojny? Zdjęcie obnaża bezlitosną prawdę...
Edyta Liebert / 27.06.2015 10:16
Kuba Wojewódzki 30 lat temu fot. ONS.pl

Ile lat dajecie Kubie Wojewódzkiemu? Showman w sierpniu skończy... 52 lata! Szok, prawda? Większy jednak przeżyjecie, kiedy zobaczycie, jak muzyk wyglądał 30 lat temu...

Juror z "X-factora", "Idola", "Mam talent" i kilku innych programów zasłynął z ciętego języka, bezkompromisowych ocen i nonkonformizmu. Do swojego programu o tytule "Kuba Wojewódzki" zaprasza nawet najbardziej kontrowersyjne postacie sceny publicznej, teatralnej, muzycznej czy politycznej. Nie waha się zadawać trudnych pytań, które potem odbijają się głośnym echem w mediach, a celebryci... są na jego kanapie wyluzowani jak nigdy. Teraz on udowodnił, że ma do siebie niemały dystnas i wrzucił na swój niedawno utworzony profil swoje zdjęcie sprzed 30 lat. Jak wyglądał kiedyś telewizyjny buntownik?

 

#trzydziesci#lat#temu#wakacje#mazury#meloman#przystojnosc#duza#jak#zawsze

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)


Gwiazdy chętnie rozprawiają u Kuby o swoich dziwnych przypadłościach, opowiadają paranormalne historie lub odpowiadają na niekomfortowe (nawet bardzo) pytania: o orientację seksualną, o biust, romanse, operacje plastyczne... Mało kto próbuje się wymigać, a program showmana ogląda średnio 1,65 mln Polaków. Rekordową widownię zapewnił Wojewódzkiemu sam prezydent Bronisław Komorowski tuż przed II turą wyborów prezydenckich.

(Nie)piękny 20-letni

"Król TVN" niejednokrotnie podkreśla, że czuje się młodym duchem w ciele 50-latka. Ani myśli o rezygnacji z popularności, jaką zapewnia mu - przez wielu określanych jako błaznowanie - występowanie w telewizji. Znany jest ze swojego poczucia humoru i sarkazmu, toteż podpis pod zdjęciem przyprawia o uśmiech. Mimo, że Kuba jest dość zuchwały, to tym razem zaskoczył dystansem do siebie. Ironiczny podpis "Przystojność duża jak zawsze" jest jak najbardziej trafiony, bo przecież Wojewódzki do najprzystojniejszych nie należy.

Więcej: