Zdjęcie Anji Rubik na Instagramie fot. ONS.pl

Zdjęcie Anji Rubik na Instagramie

Modelka ma na koncie odważne sesje, ale to ta fotka na Instagramie wzbudziła szok.
Edyta Liebert / 23.08.2015 07:50
Zdjęcie Anji Rubik na Instagramie fot. ONS.pl

Anja Rubik to profesjonalistka i prawdziwa bizneswoman. Za nic ma bezpodstawną krytykę, ale prawdopodobnie komentarze pozostawione pod zdjęciem na Instagramie mogły ją nieco zdenerwować... Co to za fotka i o co chodzi?

Zdjęcie Anji Rubik na Instagramie spowodowało lawinę niepochlebnych komentarzy. Dotychczas czołowa polska top modelka deklarowała, że złośliwości czy krytyka docierają pod jej adres z tylko jednego miejsca - Polski. Jak się okazuje, niekoniecznie. Modelka posiadająca tysiące "followersów" na Instagramie doczekała się międzynarodowych niepochlebnych komentarzy. A wszystko to za sprawą zdjęcia Anji Rubik z... siostrzeńcem.

 

Cruising with my nephew around the island .

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anja Rubik (@anja_rubik)

Zdjęcie Anji Rubik bez stanika a... z siostrzeńcem

Przyjrzałyście się zdjęciu powyżej? Nagłówek wyjaśnia, skąd wzięła się cała lawina komentarzy. Anja Rubik co prawda jest przyzywczajona do odkrywania ciała przed obietywem, ale - jak zasugerowali jej sympatycy - nie przed nastoletnim siostrzeńcem. Siedzenie w aucie obok czołowej piękności modellingu, której brak stanika nie przeszkadza i nie ogranicza swobody, może mieć różne skutki... Ale swoją drogą, kto nie chciałby mieć takiej cioci? Słuszną uwagą było stwierdzenie, że
"biust Ani zna jej cała rodzina z pokazów mody", więc czy sprawa jest warta rozgłosu? Naszym zdaniem nie!

Więcej: