Zbigniew Wodecki fot. ONS.pl

Zbigniew Wodecki - stan zdrowia

Trzymamy kciuki za muzyka!
Edyta Liebert / 12.05.2017 11:16
Zbigniew Wodecki fot. ONS.pl

Pisałyśmy o niepokojących wieściach dotyczących stanu zdrowia Zbigniewa Wodeckiego. Muzyk doznał udaru. Jak teraz się czuje?

Zbigniew Wodecki hospitalizowany

Są nowe informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego

Przez kilkanaście godzin od pojawienia się w sieci informacji, że Zbigniew Wodecki miał udar, nie było wiadomo co tak naprawdę się stało. Brakowało oficjalnych oświadczeń ze strony impresario artysty czy rodziny. Potwierdzenie, że Wodecki przebywa w szpitalu, pojawiło się jednak następnego dnia. 

Gdy dochodzi do udaru, liczy się czas. Przeczytaj, dlaczego to tak ważne

- Potwierdzam oficjalnie, że Zbigniew doznał udaru i jest hospitalizowany. Jedynie tyle mogę powiedzieć, nic więcej nie wiemy, sami oczekujemy na informacje - oświadczył Mariusz Nowicki, menadżer artysty. - Jeśli będziemy coś więcej wiedzieć, razem z rodziną wydamy oświadczenie - dodał.

 

#zbigniew #wodecki #duzo #zdrowa #panie #zbyszku #cala #polska #3ma #za #pana #kciuki 👍🎼🎷🎻🐝

Post udostępniony przez one gram of happines (@one_gram_of_happines)

Zbigniew Wodecki - jego stan zdrowia się poprawił

Jak się okazało, Zbigniew Wodecki przechodził w prywatnej klinice zabieg wszczepienia bajpasów. Niestety, skończył się on udarem, dlatego artysta został przewieziony do publicznego szpitala. Jak wynika z informacji "Vivy", stan Wodeckiego już się poprawił. - Artysta jest przytomny, a lekarze są dobrej myśli. Zbigniew Wodecki był w naprawdę ciężkim stanie, ale całe szczęście jest już z nim zdecydowanie lepiej - wyjawił informator magazynu. "Przepracowanie"  - taką diagnozę stawiają bliscy i znajomi muzyka, który dobiega do 70-tki.

Wiesz, że i tobie może grozić śmierć z przepracowania? Ma już swoją nazwę: karoshi

Na szczęście życiu Zbigniewa Wodeckiego nie zagraża już niebezpieczeństwo.