Zając podała Krawczyka do sądu o alimenty

Aneta ma dość niepoważnego traktowania dzieci
Zając podała Krawczyka do sądu o alimenty fot. Flesz nr 8/2013

Chciała, żeby dzieci miały dobry kontakt z tatą, a ich wzajemne relacje się ułożyły. Ale Aneta Zając (31) nie wytrzymała, gdy jej były partner Mikołaj Krawczyk (32) najpierw coraz rzadziej kontaktował się z dwuletnimi synami Michałem i Robertem, a potem przestał płacić pieniądze, na które się kiedyś umówili. Powód? Aktor twierdzi podobno, że… ma problemy finansowe!

Trudno w to uwierzyć. Krawczyk dołączył przecież do obsady drugiego sezonu „Przyjaciółek”. Dlatego Aneta przestała liczyć na polubowne ustalenia i wniosła do sądu sprawę o alimenty.

– Potwierdzam, że 27 marca w Sądzie Rejonowym w Warszawie odbyła się sprawa alimentacyjna Anety Zając przeciwko Mikołajowi Krawczykowi – powiedziała rzecznik warszawskiego Sądu Okręgowego, Maja Smoderek.


Podobno ani Zając, ani Krawczyk nie są jednak zadowoleni z wyroku i będą się odwoływać. JR

Zobacz na AfterParty.pl: Ślub Krawczyka i Włodarczyk w tym roku!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (13)
/4 lata temu
Tlumaczenie durnej panienki Wlodarczykowej, ze Krawczyk i Aneta byli wolnymi ludzmi jest smieszne. Jak sie ma dzieci nie jest sie wolnym, bo ma sie wobec dzieci obowiazki. Napluc jej tylko w ten parszywy ryj za rozbicie rodziny i niech spada na drzewo.
/4 lata temu
A kto nie placi alimentow na swoje dzieci, to jest kawalem gnoja nie zaslugujacego na uwage. zaden z tego krawczyka artysta
/4 lata temu
Krawczyk, to fiut, co poleciał na taką starą laskę, z którą nikt w tym aktorskim światku nie chce się zadawać, bo jest znana z tego że odbija partnerów. NO i co ze byli wolnymi ludzmi, jak sie ma dzieci, to sie nie jest wolnym. Krawczyk jeszcze zaplacze bo mu synowie to powiedza. Kto zostawia rodzine jeest potepiony na zawsze, a kto rozbija rodzine, marnie skonczy
POKAŻ KOMENTARZE (10)