Zaginęła Laura Wawrzynowicz z „Projekt Lady” fot. ONS.pl

Zaginęła uczestniczka programu „Projekt Lady”. Dziewczyna może potrzebować pomocy medycznej

Laura Wawrzynowicz ostatnio była widziana 26 czerwca w Warszawie. Bliscy 19-latki proszą o pomoc w poszukiwaniach, ponieważ dziewczyna może być w złym stanie zdrowotnym.
/ 17.07.2020 11:16
Zaginęła Laura Wawrzynowicz z „Projekt Lady” fot. ONS.pl

Laura Wawrzynowicz dała się zapamiętać fanom programu „Projekt Lady” jako jedna z najbardziej temperamentnych uczestniczek. Jej kąśliwe uwagi sprawiły, że opuściła pałac w Rozalinie pierwsza, ale przysporzyły jej także rzeszę fanów w mediach społecznościowych. Niestety, rodzina Laury zgłosiła jej zaginięcie. Dziewczyna wyszła z domu i nie wróciła. 

Laura Wawrzynowicz z „Projekt Lady” zaginęła 

W rozmowie z „Fakt24” sierżant sztabowy Irmina Sulich z warszawskiej policji potwierdza, że Laura Wawrzynowicz jest poszukiwana przez służby na wniosek jej bliskich. 

26 czerwca dziewczyna wyszła z mieszkania przy ulicy Malborskiej 6 w Warszawie i od tego czasu nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach Laury, ponieważ może ona potrzebować pomocy medycznej. Nieoficjalne informacje mówią, że dziewczyna cierpi na zaburzenia psychiczne, takie jak depresja i stany lękowe. Nie jest to jednak potwierdzona wiadomość. 

Laura Wawrzynowicz, aktualny wiek: lat 19, data zaginięcia: 2020/06/26 wiek w dniu zaginięcia: lat 19, wzrost:175 cm, kolor oczu: czarne. Była ubrana w spodnie dresowe, koszulkę typu t-shirt, buty marki Guess koloru białego. Ma tatuaże na przedramieniu: napis, wyraz, cyfra, motyl i kwiat czytamy w informacji na stronie zaginieni.pl

Policja apeluje, by ktokolwiek posiadający wiadomości na temat miejscu pobytu Laury, zgłosił się do Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek pod nr tel. 47 723 81 71.

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd: 
Anna Lewandowska ujawniła szczegóły swojego drugiego porodu. "30 minut. Nawet nie podali mi znieczulenia"
Gwiazda "Przyjaciółek" ma koronawirusa? Plan serialu został zamknięty
Fanka skrytykowała strój Małgorzaty Rozenek na wybory
Sylwia Grzeszczak o ataku podczas koncertu: "Celował konkretnie we mnie"