Katy Perry fot. ONS.pl

Wywiad z Katy Perry w 4fun.tv!

Dowiecie się o niej całej prawdy...
Joanna Szczepaniak / 25.11.2014 12:10
Katy Perry fot. ONS.pl

W  programie Music Express, 25 listopada o godz. 16.00 od prezenterów 4fun.tv, dowiecie się całej prawdy o Katy Perry. Będziecie zaskoczeni!

Poznaj całą prawdę o Katy Perry!

Jedna z najbardziej wyrazistych wokalistek muzyki pop ostatnich lat, Katy Perry, słynie z kolorowych stylizacji i cukierkowego wizerunku. Mistrzyni metamorfoz podczas koncertu na żywo przebiera się nawet kilkanaście razy. A za sprawą teledysków funduje wszystkim podróż do swojej bajkowej krainy. Okazuje się jednak, że zanim wykreowała swój słodki świat, to nie miała życia jak z bajki.

W programie Music Express, 25 listopada o godz.16.00, prezenterzy Lady Nina i Jacek Januszko zdradzą, czego w młodości Katy Perry zakazywali rodzice. Jedną z rzeczy było czytanie książki Harry Potter i oglądanie bajki Smerfy.  Powody poznacie oczywiście programie 4fun.tv. Poza tym dowiecie się od czego uzależniona jest artystka. Jedną z tych rzeczy jest nałogowe zabieranie poduszek z hoteli, w których się zatrzymuje.

Prezenterzy 4fun.tv wyjawią także, jakie zwierzątko schroniło się przed deszczem w domu Katy Perry i czy zostało z nią na dłużej. Będzie także o byłym mężu artystki oraz dziwnych upodobaniach. Co więcej, poznacie powód, dla którego artystka musiała skakać po domu jak zając. Katy Perry do ołtarza nie poprowadził nikt z rodziny. Zamiast tego wjechała na pewnym zwierzaku. Jakim? Tego dowiecie się oglądając Music Express, 25 listopada o godz. 16.00, w 4fun.tv!

Karty Perry
Karty Perry