Will Smith i Willow Smith na Paris Fashion Week fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

Will Smith z córką na pokazie na Paris Fashion Week

Willow jak rasowa modelka?
Edyta Liebert / 07.07.2016 06:38
Will Smith i Willow Smith na Paris Fashion Week fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

Willow Smith w 2007 roku zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie "Jestem Legendą", a jako 10-latka w nagrała swój pierwszy w życiu singiel "Whip my hair", a następnie rozpoczęła współpracę z wytwórnią Jay-Z. Teraz jest modelką i twarzą Chanel.

Informacja,że Willow Smith, córka Willa Smitha, jest nową twarzą Chanel, wypłynęła po pokazie na jesień/zimę 2016/2017. Willow ma na swoim koncie chociażby kampanię dla Marca Jacobsa czy też okładkę w magazynie i-D. Na Paris Fashion Week towarzyszył ojciec, dumny Will Smith, do którego jest łudząco podobna.

ONS.pl

Willow Smith została okrzyknięta muzą Karla Lagerfelda, którego poznała jako nastolatka w 2014 roku podczas sesji zdjęciowej do V Magazine. Po roku znajomości Willow dołącza do grona jego ulubienic: Kristen Stewart, Blake Lively, Lily-Rose Deep czy Elle Fanning.

Był słodkim dzieckiem, a jak wygląda teraz syn Madonny?

ONS.pl

Zgrany duet ojciec+córka był wdzięcznym obiektem dla fotoreporterów. W Paryżu trwa obecnie tydzień mody. Kreacje z nowych kolekcji pokazały już między innymi takie domy mody jak Dior, Ralph & Russo i Giambattista Valli. Nie brak modelek z polskim paszportem! W niedzielę odbył się  pokaz Atelier Versace, podczas którego na wybiegu obok Iriny Shayk i Belli Hadid pojawiła się piękna Kasia Struss.

Te modelki plus-size odmieniły branżę modelingu

Czy waszym zdaniem Willow Smith ma potencjał, aby zostać drugą Naomi Campbell?