Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie poznali się na planie Rodzinki.pl. Pamiętacie serial, w którym grali?

Znana para poznała się znacznie wcześniej - obydwoje byli dziećmi.
/ 15.05.2020 11:20

Wiktoria Gąsiowska i Adam Zdrójkowski szerszej publiczności są znani ról w serialu „Rodzinka.pl”. Wiele osób sądzi, że właśnie podczas zdjęć do tej produkcji się poznali. Ale początki ich znajomości sięgają dużo dalej, do czasu gdy... byli dziećmi. 

Gdzie poznali się Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski?

Młody aktor zdradził, że poznał Wiktorię podczas castingów do serialu „Rodzina zastępcza”. Oboje zagrali w nim kiedy jeszcze byli dziećmi. Adam wraz z bratem bliźniakiem wcielali się w role Pawełka i Piotrusia, Wiktoria zagrała Dorotkę. Znają się zatem od kilkunastu lat, choć parą są od kilku.

Adam Zdrójkowski utrzymuje, że Wiktoria zawsze mu się podobała, ale aktorka mówi, że z jej strony wyglądało to trochę inaczej. 

To Adam zabiegał o jej względy, ale dopiero wspólny wyjazd na koncert sprawił, że zostali parą. Wiktoria Gąsiewska zdradziła również, że na pierwszą randkę wybrali się na sushi, za którym oboje przepadają.

W internecie to Adam częściej publikuje wspólne zdjęcia. Parze kibicują tysiące fanów na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Grill nas wołał ... 🥓🥩🥔🧅🧄 było : mniammmm

Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski)

To też może cię zainteresować:Beata Kozidrak skończyła 60 lat, a figury zazdroszczą jej 30-latkiHistoria miłości Anety Zając i Mikołaja Krawczyka

Tagi: gwiazdy