Wieczni kawalerowie w polskim showbiznesie

Tym polskich gwiazdom nie po drodze są biała suknia i obrączki. Kto oprócz Kuby Wojewódzkiego wiedzie życie wiecznego kawalera?
Urszula Wilczkowska / 24.09.2019 10:59

Nie każdemu do szczęścia potrzeba żony i gromadki uroczych dzieci. Czasem wystarczy jedynie partnerka lub nawet życie w pojedynkę. Kto w polskim showbiznesie zasłużył na miano wiecznego kawalera? Mamy kilku kandydatów, którym póki co nie spieszy się do ślubnego kobierca.

Nie tylko jednak panowie odwlekają wzięcie ślubu! Mamy wśród naszych gwiazd także wieczne panny, które także zbywają wiecznie powtarzające się pytania fanów i mocno strzegą swojego prywatnego życia.

Tym gwiazdom nie spieszy się do ołtarza

Chyba najbardziej znanym kawalerem polskiego showbiznesu jest Kuba Wojewódzki. Dziennikarz ma za sobą kilka głośnych związków, ale żaden z nich nie skończył się do tej pory ślubem. Jest znany szczególnie z wiązania się z młodszymi od siebie partnerkami.

Ostatnio w swoim programie przyznał się Agacie Kuleszy, że jego nowa dziewczyna... ma 22 lata i studiuje medycynę. Gdy aktorka zapytała go, o czym ze sobą rozmawiają, ten rezolutnie odparł, że o tym co go boli, bo chciałaby, żeby została jego lekarzem pierwszego kontaktu. Nie wiadomo jeszcze, czy showman żartował, czy jednak mówił poważnie.

Do ślubu póki co nie po drodze także Tomaszowi Karolakowi. Ten oświadczył się już w 2016 roku swojej wieloletniej partnerce Violetcie Kołakowskiej, z którą ma dwoje dzieci: dwunastoletnią Lenę oraz sześcioletniego Leona. Ich związek zakończył się w 2017, ale kto wie, może w przyszłości jeszcze powiedzą sobie „tak” przed ołtarzem?

Fani nie mogą się doczekać również ślubu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Para bardzo oszczędnie dawkuje informacje o swoim prywatnym życiu i bardzo rzadko publikują wspólne zdjęcia. Ostatnio dziennikarka pokazała swoje zdjęcie w sukni ślubnej... Okazało się jednak, że to jedynie zapowiedź nowego odcinka jej programu.

Wśród sławnych kawalerów znalazł się także Tomasz Kammel. Dawny prowadzący „Randki w ciemno” jednak ostatnio sam odnalazł szczęście w miłości i opublikował na Instagramie zdjęcie tajemniczej wybranki. Czy to właśnie ta jedyna? Trzymamy kciuki, żeby tak było!

Przeczytaj więcej o gwiazdach:
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor prowadzą przezabawną wojnę na niekorzystne zdjęcia
Katarzyna Skrzynecka pokazała się w bikini. Reakcje fanów? Nie mogą wyjść z podziwu