Polka w Cannes - Weronika Załazińska fot. ONS.pl

Weronika Załazińska w Cannes - Polka w Cannes

Już jest o niej głośno! Kim jest i czemu pojawiła się na czerwonym dywanie?
Edyta Liebert / 25.05.2015 09:04
Polka w Cannes - Weronika Załazińska fot. ONS.pl

Kolejny dzień festiwalu w Cannes przynosi następną porcję dużych emocji. Premiery, spotkania prasowe i uroczyste kolacje sprzyjają również wielkim entrée. Swoje 5 minut miała także urocza Polka!

Kim jest śliczna Polka?

To nie aktorka, ani nie modelka, chyba, że jej zajęcie potraktujemy w ten sposób. Weronika Załazińska, bo tak nazywa się śliczna 20-latka pochodząca z Krakowa, jest popularną blogerką modową. Nie korzysta z okazji, by pojawiać się na polskich salonach, evntach czy ściankach, a raczej podejmuje się o wiele większych wyzwań. Oficjalnie podjęła współpracę z jednym z największych koncernów kosmetycznych na świecie. Wygrała konkurs i została twarzą L'Oreal Paris, która to marka jest silnym partnerem festiwalu w Cannes i odpowiada za makijaże i fryzury prawdziwych pereł Hollywood. Zdjęcia Weroniki Załazińskiej już pojawiły się w sieci. Będzie o niej głośno!
ONS.pl

Cannes 2015: Jak wypadła Polka?

Już wiadomo, że na czerwonym dywanie nie pojawiła się przypadkowo - od razu została rzucona na głęboką wodę. Klasą i stylem nie odróżniała się od zagranicznych sław. Biała spódnica maxi i top crop podkreślił jej idealną figurę, delikatne fale dodały wdzięku. Była zdecydowanie jedną z najjaśniej błyszczących gwiazd tego wieczoru, którego z pewnością nie zapomni! Co sądzicie o Weronice Załazińskiej?

Zobacz także:

Tagi: festiwal
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/19.05.2015 16:36
ale super ,piękna :)