Weronika Rosati w ciąży - pokazała brzuszek

Na jej serdecznym palcu widać piękny pierścionek. Mamy nadzieję, że zaręczynowy!
/ 24.07.2017 09:27

Weronika Rosati jest w ciąży i choć przez pierwsze miesiące nie chciała tego obwieszczać światu, tak teraz chętnie pokazuje się jako przyszła mama na eventach. Wybrała się na premierę "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" i przy okazji pokazała ciążowy brzuszek!

Na wydarzeniu pojawiła się z partnerem, Robertem Śmigielskim. Kim jest ojciec dziecka Weroniki Rosati? To przystojny, starszy od niej o 18 lat, ortopeda, dzięki któremu doszła do siebie po wypadku samochodowym.

Rosati żąda odszkodowania za wypadek

Co prawda uczucie nie przyszło od razu. Podobno para znała się od kilku lat, ale nigdy nie zaiskrzyło - Weronika Rosati nie szukała nowego uczucia, zwłaszcza że w tamtym roku rozstała się z Piotrem Adamczykiem i było jej naprawdę ciężko. Robert Śmigielski ma już czworo dzieci i jest rozwodnikiem. Na serdecznym palcu aktorki dało się dostrzec pierścionek zaręczynowy - czy to znak że są już narzeczeństwem?

Weronika Rosati w ciąży - który to miesiąc?

Na zdjęciach zamieszczanych przez Weronikę trudno było dostrzec ciążowy brzuch. Przed weekendem pojawiły się potwierdzone przez jej menadżerkę doniesienia o ciąży. W sobotę, 22 lipca, po raz pierwszy już po medialnych doniesieniach, pojawiła się ona w warszawskich Złotych Tarasach na premierze filmu Luca Bensona pt. "Valerian i Miasto Tysiąca Planet".

Weronika Rosati wywołała spore poruszenie wśród fotoreporterów. Pokazała się w pięknej letniej sukience i szpilkach Valentino. Wyglądała pięknie i tryskała humorem.

Zobacz w naszej galerii, jak artystka prezentuje się w piątym miesiącu ciąży!

Weronika Rosati jest w ciąży! Mamy komentarz