Wellman i Młynarska

Wellman i Młynarska regeneruja swoje siły pijąc wódkę i zagryzając śledzia

Fajny sposób na relaks?
/ 21.02.2013 14:21
Wellman i Młynarska

Już niedługo na antenę TVN Style powrócą nowe edycje znanych i lubianych przez widzów programów. Jednym z nich jest „Miasto kobiet”, który prowadzą Dorota Wellman i Paulina Młynarska. Obie znane są z tego, że poruszają aktualne tematy, mające wpływ na codzienne życie kobiet. Wszystko bez tabu, bardzo dociekliwie i szczerze, aż do bólu. Po takich emocjach niewątpliwie trzeba się zrelaksować. Duet prowadzących ma na to idealny i skuteczny sposób.

Okazuje się, że Dorota i Paulina po ciężkiej pracy, po prostu lubią się napić:

 

- Jak mamy czas, a Paulina nie spieszy się do Zakopanego, to siedzimy i pijemy wino. I to jest najcudowniejszy reset – wyznała dziennikarka dla „Super Expresu”.


Obydwie panie są zgodne co do tego, że prowadzenie programu to wbrew pozorom nie taka prosta sprawa, tym bardziej, że historie opowiadane w studiu, zapadają im bardzo dotkliwie w pamięć, więc trzeba znaleźć na to sposób. A najlepszym jest „wódeczka i śledzik”, czyli wspólny kieliszeczek, by się zresetować:
 

- Czasami pijemy wódkę i zagryzamy śledzia, a czasem wódkę, wino i śledzia. Wtedy reset jest pełen.


Na szczęście nie jest to jedyna metoda pań na relaks. Swoje sił regenerują również uprawiając sport – Młynarska na stoku, a Wellman ganiając ze szmatką po mieszkaniu. Kamień z serca ;)