POLECAMY

Rusza nowy program TV z gwiazdami! Celebryci będą opowiadać o swoich chorobach. Będzie hit?

Wiosną na TVP1 zadebiutuje talk-show, jakie jeszcze nie było. Jakie gwiazdy w nim wystąpią?
Małgorzata Germak / 7 miesięcy temu
Rusza nowy program TV z gwiazdami! Celebryci będą opowiadać o swoich chorobach. Będzie hit? fot. materiały prasowe

O czym lubią rozmawiać Polacy? O chorobach. A jeszcze jak o swoich dolegliwościach albo odbytych zabiegach będzie mówić gwiazda, to już w ogóle czeka nas hit. Być może tak właśnie pomyślało TVP, bo w wiosennej ramówce widzów czeka nowość – medyczny talk-show z gwiazdami – „Lekarze”.

Nie tylko "Na dobre i na złe" i " Ostry dyżur". Zobacz przegląd najlepszych seriali medycznych ostatnich lat!

O debiutującym na antenie TVP1 programie dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W „Lekarzach” wystąpią celebryci – opowiedzą o chorobach, które przeżyli, usłyszymy o ich różnych dolegliwościach i diagnozach medycznych. Program bazuje na licencji amerykańskiego show „The Doctors” emitowanego od kilku lat przez stację CBS. Jak czytamy w Wirtualnych Mediach oryginalnie program prowadzony jest przez lekarza, a oprócz znanych osób w studiu pojawiają się też przedstawiciele różnych specjalizacji i omawiają medyczne zagadnienia.
„The Doctors” zostało wyprodukowane też przez telewizje w Kanadzie, Meksyku czy Portugalii.

Jakie polskie gwiazdy wystąpią w „Lekarzach”?

Podobno polska odsłona „Lekarzy” trafi na antenę TVP1 późną wiosną. Wstępnie mówi się, że program ma być emitowany w sobotnie wieczory.
Jakie gwiazdy zobaczymy w pierwszych odcinkach? Niestety tego jeszcze nie wiadomo. Ale gdyby tak się zastanowić, to na przykład Barbara Kurdej-Szatan mogłaby opowiedzieć o tym, jak przechodziła boreliozę. Z kolei Kinga Rusin, Maffashion albo Karolina Szostak mają doświadczenia z chorobami tarczycy, Doda kiedyś miała problemy z kręgosłupem.

Biorąc pod uwagę, jak bardzo polscy widzowie lubią seriale medyczne, ciekawe czy nowy program TVP ma szansę stać się takim hitem jak „Diagnoza” czy „Na dobre i na złe”.

Myślicie, że to będzie ciekawy program? Będziecie oglądać?

To może cię zainteresować:

Zmiany w „M jak miłość”! Po długiej przerwie na plan wraca znana aktorkaRafał Mroczek spełnił marzenie jednej ze swoich fanek – dziewczynki z zespołem Downa. Co zrobił?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)