W nowych odcinkach „M jak miłość” będzie się działo. Czy Piotrek zdradzi Kingę?

Piotrek i Kinga to uwielbiana przez widzów „M jak miłość” para. Czy w nowym sezonie serialu dojdzie do zdrady? Oto co wydarzy się w 21. sezonie „M jak miłość”.
/ 14.09.2020 11:25

Długa wakacyjna przerwa w emisji serialu „M jak miłość” sprawiła, że widzowie zatęsknili za swoimi ulubionymi bohaterami. Wśród małżeństw, którym kibicują szczególnie, są między innymi Kinga i Piotrek Zduńscy.

Tę parę można oglądać od pierwszych odcinków serialu, czyli już od 20 lat. Wiele wskazuje na to, że małżeństwo przejdzie poważny kryzys.

Czy Piotrek zdradzi Kingę w „M jak miłość”?

Przed wakacjami widzowie mogli zobaczyć sceny z udziałem Piotra (Marcin Mroczek) u boku pięknej prawniczki Kamili (Anna Gorajska). Prawnicy wyjechali służbowo do Stanów Zjednoczonych i wiele wskazywało na to, że nie będą zajmować się wyłącznie sprawami zawodowymi. 

Zdjęcia ze wspólnych wycieczek dotarły do Kingi, która czuje się wyjątkowo przytłoczona opieką nad czwórką dzieci. W jednym z ostatnich odcinków 20. sezonu serialu Kamila zdradziła Wernerowi (Jacek Kopczyński), że ma pewne plany w stosunku do Piotrka. Nie uwierzyła w zapewnienia o jego wielkiej miłości do żony i była bardzo pewna tego, że osiągnie, co zamierza.

Choć małżeństwo Zduńskich od lat uważane jest za wzór serialowej pary (tuż po nestorach rodu Mostowiaków) warto przypomnieć, że oboje zaliczyli „skok w bok”, kiedy studiowali.

Co wydarzy się w nowym sezonie „M jak miłość”?

Barbara Mostowiak będzie zaniepokojona rozłąką Zduńskich. To jednak nie będzie jedyny wątek, który wzbudzi emocje. Okaże się, że serialowa Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) jest w ciąży. Nie tylko ona będzie spodziewać się dziecka. Policjantka Sonia także wkrótce zostanie mamą. Jak Janek poradzi sobie w roli ojca?

Temperamentna Franka odgadnie intencje Pawła (Rafał Mroczek) i powie mu, że mężczyzna kocha Kingę i to widać. Wiele będzie się działo także w związku Anety i Olka. Lekarz zostanie uznany winnym. Dużo wskazuje na to, że grozi mu wieloletnie więzienie.

Już wkrótce w serialu „M jak miłość” pojawi się nowa aktorka. Jej obecność może wiele namieszać.

Wiadomo też, że widzowie serialu nie zobaczą w nim już Kacpra Kuszewskiego i Joanny Jarmołowicz. 

To też może cię zainteresować:Aktorka zniknęła z „M jak miłość” w atmosferze skandalu. Co dziś robi serialowa Elka?Kasia Cichopek zdradziła, że na planie „M jak miłość” zamiast bliźniaczek pojawiają się… lalkiPamiętasz ich role w „M jak miłość”? Oto aktorzy, którzy już odeszli, ale widzowie wspominają ich do dziś