Pamiętasz telenowelę „Zbuntowany anioł”? Nie uwierzysz, jak dziś wygląda Ivo

Telenowele latynoamerykańskie cieszyły się kiedyś ogromną popularnością. „Zbuntowany anioł” przyciągał przed telewizory miliony widzów, a tytułową piosenkę znała chyba każda z nas. Zobacz jak zmienili się aktorzy.
/ 18.05.2020 12:48

Choć zdjęcia do produkcji telenoweli zakończyły się 20 lat temu, wszyscy doskonale pamiętają główną bohaterkę Milagros, którą zagrała Natalia Oreiro. Piosenkarka wystąpiła w Polsce podczas ostatniego Sylwestra w Zakopanem. Viki Gabor udostępniła zdjęcie, na którym pozuje razem z urugwajską gwiazdą. Natalia Oreiro wygląda pięknie, a czas jakby się dla niej zatrzymał:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[PL⤵️] It has been an amazing year with even a better ending! 🎊🎉🥳Thank you - for everything, I wish you all the best 🤩 I’m coming back to work - new surprises coming soon - who can’t wait? ❤ PS. Thank you @nataliaoreiro_oficial for a great company at @sylwestermarzen . To był wspaniały rok z jeszcze lepszym zakończeniem 🤩Dziękuje Wam - za wszystko i życzę Wam tego co najlepsze 😘 Pora wracać do pracy - kolejne niespodzianki już blisko, kto nie może się doczekać? 🤩 P.S. Na zdjęciu z niesamowitą @nataliaoreiro_oficial po występie podczas @sylwestermarzen 😊 . #viki #vikigabor #nataliaoreiro #oreiro #sylwester #newyearseve #sylwestermarzeń #wearethesuperheroes #cambiodolor

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Za oceanem zrobiła zawrotną karierę wokalną, ale nie tylko ona zyskała popularność, która procentuje do dziś. Facundo Arana czyli jej serialowy partner niedawno skończył 48 lat. 

Jak zmienili się aktorzy telenoweli „Zbuntowany anioł”?

Natalia Oreiro zyskała sympatię widzów na całym świecie i stała się prawdziwą gwiazdą. Zagrała w kilku kolejnych produkcjach, ale od lat zachwyca też głosem. Prywatnie wyszła za mąż za argentyńskiego muzyka, para doczekała się syna.

Jej serialowy partner, który do ostatniego odcinka telenoweli walczył o jej względy, czyli Ivo nadal pracuje w branży filmowej. Jest także aktywny na Instagramie, gdzie jego profil obserwuje ponad 620 tysięcy osób.

Co wiele osób może dziwić, aktor sam o sobie często mówił, że jest nieśmiałą osobą. Być może pokory nauczyła go choroba nowotworowa, z którą walczył przez kilka lat, na szczęście z powodzeniem. W wolnych chwilach oddaje się pasji fotograficznej.

Wysoka Andrea o figurze modelki nie kontynuuje kariery aktorskiej. Działa jednak w branży medialnej: prowadzi programy telewizyjne, ma własną linię perfum.

Serialowa Vicky do tej pory jest aktywna zawodowo. Grała m.in. w serialu „Farsantes”, wyszła za mąż, jest mamą dwóch córek.

Victoria Onetto nazywana pieszczotliwie „Motylkiem”, grająca koleżankę Milagros jest dziś bardzo znana w Argentynie, wciąż można podziwiać ją na ekranie.

Gabriela Sari wcielająca się w rolę Glorii, najbliższej przyjaciółki Milagros, jest dziś szczęśliwą mamą. Jej urodę nadal podkreślają charakterystyczne krzaczaste brwi.

To też może cię zainteresować:Jak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska?Magda Gessler pokazuje odchudzoną sylwetkę na Instagramie. Co za figura!Lewandowscy są razem już 13 lat. Jak wyglądały początki ich związku?

Tagi: telenowela
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)