POLECAMY

TVN Style na wiosnę

TVN Style ma nowe, wiosenne propozycje telewizyjne nie tylko dla kobiet.
TVN Style ma nowe, wiosenne propozycje telewizyjne nie tylko dla kobiet.

Oczywiście nie zabraknie programów poświęconych atrakcyjnemu wyglądowi: stacja postawiła na polską wersję „Jak dobrze wyglądać nago” (od 4 marca, środy godz. 22.00), którą poprowadzi stylista Piotr Sałata, uczący kobiety, że dzięki odpowiedniemu ubraniu czy makijażowi mogą wyglądać bardziej atrakcyjnie niż po operacjach plastycznych. Nie zniknie jednak dotychczasowy doradca w sprawach stylu Gok Wan – pojawi się w nowym programie „Czary-Mary Goka”, w którym będzie zajmował się poradami dotyczącymi wizerunku. Także nowe show „Rozmiar w dół” oraz „Cała prawda o jedzeniu” będą skupiać się na poradach dotyczących zdrowego trybu życia i kobiecego wyglądu.

TVN Style na wiosnę

Jednak także płeć brzydka znajdzie coś dla siebie w wiosennej ramówce TVN Style: program „Porady różowej brygady” będzie pierwszą pomocą dla panów w sprawach wyglądu i stylu – pięciu gejów będzie w każdym odcinku pomagać heteroseksualnemu mężczyźnie dobrać odpowiedni strój na każdą okazję, jak umeblować i urządzić mieszkanie, a przede wszystkim zdobyć zainteresowanie kobiet.

Nowością będzie edukacyjny program „Korepetycje z seksu” - pierwszy tego typu w Polsce, w którym będą się toczyć swobodne rozmowy na temat seksu, problemów z nim związanych i porad, jak urozmaicić swoje życie seksualne.

Superniania Dorota Zawadzka poprowadzi swój autorski program „Świat według dzieci” (od 12 marca), w którym zajmie się ona problemami najmłodszych, kłopotami w stosunkach z rodzicami i zwróceniem uwagi na poprawę rodzinnych relacji.

Stacja wprowadzi także pasmo filmów animowanych rano i wieczorem, kiedy to pojawią się m.in. bajki „Franklin” czy „Hello Kitty”.

Oprócz nowości kontynuowane będą też dotychczasowe programy: „W roli głównej” Magdy Mołek, seria „66 niezapomnianych...”, prześmiewczy „Magiel towarzyski” czy „Miasto kobiet” (w zastępstwie za Weronikę Marczuk-Pazurę zobaczymy Jolantę Pieńkowską). Nie zobaczymy już jednak kulinarnych magazynów „Kuchni czynnej całą dobę” Omeny Mensah i „Edmund nie lubi gotować” Witolda Marcińskiego.

MM
fot.: MWmedia
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)