Top Model: odpadła Emilia Pietras

W zeszłym tygodniu odpadła Marta Szulawiak. Dziewczyny nie mogły pogodzić się z jej odejściem. Ich zdaniem najgorsze zdjęcie należało bowiem do Ani...

W zeszłym tygodniu odpadła Marta Szulawiak. Dziewczyny nie mogły pogodzić się z jej odejściem. Ich zdaniem najgorsze zdjęcie należało bowiem do Ani...

Aktorstwo i modeling idą w parze. Nic więc dziwnego, że aspirujące modelki odebrały w końcu lekcję aktorstwa i to pod okiem nie byle kogo, bo samej Edyty Jungowskiej. Dziewczyny uczyły się improwizacji i spontaniczności. Wraz z Marcinem Chochlewem odegrały scenę śmierci. Jak było do przewidzenia zadanie to sprawiło najwięcej trudności roześmianej Emilii, która nie potrafiła podejść do niego poważnie. Po odegraniu tej krótkiej scenki dziewczyny musiały przypomnieć sobie najbardziej bolesną sytuację w życiu, wykorzystać targane nimi emocje i spróbować przeprosić osobę, do której mają o coś żal. Był płacz. Było zgrzytanie zębów. Oscar powędrował w ręce Weroniki. Dziewczyna w ramach nagrody pojechała spotkać się z dziadkami.

Lekcja aktorstwa była wprowadzeniem do filmowej sesji autorstwa Szymona Brodziaka. Dziewczyny wcieliły się w kultowe postaci i starały się odegrać niemniej kultowe sceny. Emilka padła ofiarą psychopatycznego mordercy. Paulina przeistoczyła się w zmysłową Kim Basinger z "9 i pół tygodnia". Weronika zatańczyła "Dirty Dancing" razem z Tomkiem Barańskim. Kasia musiała sprostać słynnej scenie z "Nagiego instynktu". Magda zagrała Jane, dziewczynę Tarzana. Ola niczym Mena Suvari uwodziła skąpana w płatkach róż. Beata na chwilę stała się ikoną seksu Marilyn Monroe. Ania pozowała z kolei jako niepokonana pani archeolog Lara Croft. Która z dziewczyn najlepiej odegrała swoją rolę?

Po raz pierwszy jako pierwsza wyróżniona została Paulina Papierska, której zdjęcie wyglądało wręcz jak kadr z "9 i pół tygodnia". Świetnie wywiązała się z tego zadania także Ania, prawie tak ostra i tak ładna jak oryginał. Jurorów wyraźnie podzieliło zdjęcie Oli, ponieważ jej twarz nie wyrażała żadnej słodyczy i delikatności, tak typowych dla tej sceny, a cynizm. Pozostałe dziewczyny wypadły nijako, żeby nie rzec słabo. Zdjęcie Weroniki wyglądało jak "reklama tanich linii lotniczych z lat 60-tych". Magda wyszła jak "słodziutka wariatka, którą złapał stary dziad i zaciągnął do lasu". Zdjęcie Kasi było dziwacznie nienaturalne. Jej głowa wydawała się być doklejona do ciała. Taka "karykatura kobiety a nie kobieta". Beata wyszła banalnie, natomiast Emilia zdaniem jurorów wręcz koszmarnie. To ona opuściła dom modelek i pożegnała się z marzeniami o wielkiej karierze w świecie mody.

Fot. modelki.plejada.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/8 lat temu
szkoda.;/
/8 lat temu
To ona ma dziecko i karmiła 11miesiecy i ma takie cycki figure??? No chyba że sobie zrobiła sztuczne!Bo właśnie oglądam ją w dzień dobry tvn!!!!
/8 lat temu
Nigdy nie oglądałam tego programu, mogę oceniać tylko na podstawie zdjęć, ale kibicuje Oli ;) Może troche obiektywnie. Najciekwszą urodę ma Beata, a fajnie pozuje i jest zmysłowa Paulina.
POKAŻ KOMENTARZE (2)