Kinga Rusin w końcu znalazła szczęście/ fot. MWMedia fot. MWmedia

Tomasz Lis cieszy się ze szczęścia Rusin!

Tomasz Lis jest bardzo zadowolony, że Kindze Rusin układa się w życiu prywatnym. Zobaczcie, dlaczego tak go to cieszy!
/ 16.11.2011 22:45
Kinga Rusin w końcu znalazła szczęście/ fot. MWMedia fot. MWmedia

Tomasz Lis bardzo nie lubi roztrząsania jego prywatnego życia na łamach prasy. Tak przynajmniej twierdzi jego znajomy w rozmowie z "Życie na gorąco". Całkowicie go rozumiemy, ale na nieszczęście jego była żona, Kinga Rusin lubi zdradzić od czasu do czasu kilka detali z życia prywatnego.

Mamy tu na myśli książkę, jaką wydała Rusin "Co z tym życiem". W publikacji opisuje niektóre aspekty ich wspólnego życia, które nie stawiają Tomasza w zbyt pozytywnym świetle. Cóż, ich rozstanie było bardzo kontrowersyjne i najwyraźniej do dziś budzi wiele emocji.

Dlaczego więc Lis cieszy się ze szczęścia Rusin? Odpowiedź jest bardzo prosta! Ufa, że Kinga przestanie roztrząsać i komentować jego życie prywatne.

Cóż, my uważamy, że Rusin ma i tak duży dystans do tego, co się dzieje i co się stało w ich życiu prywatnym. My raczej cieszymy się, że Kinga jest szczęśliwa i zakochana...

Kinga Rusin, Marek Kujawa/ fot. MWmedia

Co ciekawe, media podają, że Tomasz Lis nie chciał spotykać się z Kingą twarzą w twarz, dlatego nie  pojawił się na gali rozdania Wiktorów! I on, i Kinga byli nominowani do nagrody. Rusin pojawiła się w towarzystwie Marka Kujawy i promieniała z radości. A Tomasz Lis wolał pozostać w domu... czyżby zabrakło mu odwagi? A może trochę jej zazdrości? Co o tym myślicie?

Zobacz też: Natasza Urbańska królową okładek!

Tomasz i Hanna Lis/ fot. MWmedia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/22.01.2015 22:58
pani Kinga poszła swoją wspaniałą drogą. Taka kobieta to coś - pasje, zainteresowania, uroda mądra kobieta nie skupia się na p.Tomaszu tylko buduje swoją przyszłość gratulacje.
/16.10.2012 11:34
Kinga jest śliczna