POLECAMY

Kim jest tajemnicza dziewczyna Karolaka? Zdradzamy, że ma znane nazwisko

Czy nie jest podobna do byłej partnerki aktora?
/ 10 miesięcy temu
Kim jest tajemnicza dziewczyna Karolaka? Zdradzamy, że ma znane nazwisko fot. kolaż polki.pl

Bal TVN niebawem stanie się jedną z najbardziej przełomowych imprez. Dwa lata temu doszło do oświadczyn (Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim), a w tym roku Tomasz Karolak pojawił się z nową dziewczyną na balu. Wszyscy szukali odpowiedzi, kim jest piękność w czarnej sukni.

Anna Lewandowska skrytykowana na swoją stylizację na balu

Tomasz Karolak z nową dziewczyną na balu

Partnerka Tomasza Karolaka to 27-letnia modelka, Paulina Kwaśniewska. Dla wielu  był to zaskakujący widok, bowiem aktor jeszcze niedawno związany był z matką swoich dzieci, Violą Kołakowską. Para na przemian się schodziła i rozstawała, ale mówiło się o ślubie. W ubiegłym roku Karolak poprosił modelkę o rękę na scenie swojego teatru IMKA. Na złożeniu obietnicy małżeństwa się zakończyło. 

 

#tvn #fundacjatvnniejestessam #friends #bal #dzieki #chillout #byłosuper #😀 #

Post udostępniony przez Tomasz Karolak (@tomus_ze_wsi)

Odmieniony Karolak szuka miłości?

Jak pisałyśmy kilka tygodni temu, Tomasz Karolak jest bardzo dumny ze swojego nowego wyglądu. Aktor schudł około 20 kilogramów i poczuł wiatr w żaglach. Tomasz Karolak również postanowił spróbować swoich sił w miłości? Czy towarzystwo pięknej Pauliny Kwaśniewskiej ma jakiś związek z jego metamorfozą? I czy można mówić o definitywnym rozstaniu aktora z Violą Kołakowską?

W poniedziałek po weekendowym balu Karolak i Kołakowska jak gdyby nigdy nic razem odprowadzili córkę do szkoły na rozpoczęcie roku. 

Piotr Fronczewski jakiego nie znacie. Zobacz jego zdjęcia z młodości

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)