Tom Hanks i polski "Maluch"

Tom Hanks z Maluchem fot. Screen Facebook
Nie Ferrari, nie Maserati, nie Porsche, a polski Fiat trafił do kolekcji aktora. Zaskoczenie? Tak, ogromne!
Edyta Liebert / 31.10.2016 09:01
Tom Hanks z Maluchem fot. Screen Facebook

Amerykański aktor Tom Hanks lubi zaskakiwać. Na swoim Facebooku opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z czerwonym fiatem 126p, popularnym "Maluchem"

Sharon Stone: ma 58 lat, a wygląda jak nastolatka

Zdjęcie szybko zyskało popularności. Ponad 11 tys. udostępnień fotki i 6 tys. komentarzy (w tym dużo tych o polskim rodowodzie) mówi samo za siebie. Tom Hanks jest bardzo lubianym aktorem, a teraz zyskał dodatkowe punkty, zwłaszcza wśród fanów nad Wisłą.

Jestem podekscytowany moim nowym samochodem! - napisał Hanks pod zdjęciem czerwonego (a może bordowego?) Fiata 126p. W mediach społecznościowych nic nie ginie. Polacy w komentarzach udzielają wciąż  wskazówek dotyczących pochodzenia auta i danych technicznych. Dzielą się również wspomnieniami z podróży popularnym w ubiegłym wieku autem.

Tom Hanks jest znany ze swojej pasji do leciwych aut, ponieważ to nie jedyne zdjęcie starego samochodu, które pojawiło się na jego Facebooku. Trzeba przyznać, że aktor znany z filmu "Forrest Gump" czy "Kapitan Phillips" wie, że warto inwestować w klasykę. Docenił "Malucha", może więc do jego kolekcji dołączy także Syrena lub Warszawa? W końcu te pojazdy mogą stać się wartościową, nieco egzotyczną z punktu widzenia Amerykanina, pamiątką.

W Ameryce zakazują przebierania się za klauna

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA