Katie Holmes, Tom Cruise fot. ONS

Tom Cruise i Katie Holmes pobrali się!

Tom i Katie stanęli na ślubnym kobiercu. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w sobotę, 18 listopada.
/ 01.07.2012 11:01
Katie Holmes, Tom Cruise fot. ONS
tom1.jpgTom i Katie stanęli na ślubnym kobiercu. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w sobotę, 18 listopada w zamku Odescalchi nad jeziorem Bracciano we Włoszech. Na ślub przybyło 150 gości, w większości sławnych.

Na uroczystości pojawili się m.in.: Victoria i David Beckhamowie, Will i Jada Pinkett-Smith, Jennifer Lopez i Marc Anthony, Brooke Shields i Chris Henchy oraz Jim Carrey z Jenny McCarthy.

Na 44-letniego Toma i 27-letnią Katie czekało tysiące fanów i przedstawicieli mediów z całego świata, chcących sfotografować młodą parę.

Ceremonia rozpoczęła się o zachodzie słońca. Pannę młodą przed ołtarz zaprowadził ojciec, Martin Holmes. Drużbą Toma był jego najlepszy przyjaciel, jednocześnie szef kościoła scjentologicznego, David Miscavige. Druhną była siostra Katie, Nancy Blaylock.

Katie miała na sobie jedwabną suknię od Armaniego. Odsłaniającą ramiona, ozdobioną kryształkami Svarowskiego. Obrączki wysadzane diamentami przygotowano dla młodej pary u Cartiera.
Na weselnym przyjęciu śpiewał Andrea Bocelli.

Małgosia Kosiba
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/09.12.2006 13:38
przez przypadek dotarlam do informacji, ze pod kolankiem Katie na ich slubnym zdjeciu byl taborecik, na ktorym musiala przykleknac-stad to przygarbienie...
/23.11.2006 13:09
Co by nie zrobił to i tak wygląda jak kniot!!!!!! Miliony tu nie pomogą
/21.11.2006 17:29
to objaw prawdziwego zakompleksienia ubierac buty na wysokim obcasie, zeby byc wyzszym od partnerki!?! jakos na zdjeciach w plotkarskich gazetach zawsze jest nizszy od Katie ;) dziwny ten wielki swiat :)
POKAŻ KOMENTARZE (3)