To był rok

Gorące związki, szokujące rozstania, najhuczniejsze przyjęcia. Przypominamy wyjątkowe wydarzenia ostatnich 12 miesięcy. Przeżyjmy to jeszcze raz!
/ 08.01.2007 14:50
Gwiazdy na szczycie, gorące związki, szokujące rozstania, najhuczniejsze przyjęcia. Przypominamy wyjątkowe wydarzenia ostatnich 12 miesięcy. Przeżyjmy to jeszcze raz!Najgorętsze nazwiska

Doda Rabczewska. Niezniszczalna i energetyczna. Przez cały rok nie dawała o sobie zapomnieć. Wiosną przeszła operację kręgosłupa, dwa miesiące później odbierała w Opolu Superjedynkę, a jesienią zadebiutowała jako projektantka bielizny.


Okrzyknięty przez magazyn „People” najseksowniejszym mężczyzną 2006 George Clooney pozostaje nadal najbardziej pożądanym kawalerem na świecie. Odniósł jeszcze jeden drobny sukces. Zdobył kolejnego Oscara!

Robert Kubica. Najbłyskotliwszy debiut sportowy ostatnich lat. To dzięki jego startom w Formule 1 „małyszomania” została zastąpiona „kubicomanią”.


Po życiowej tragedii Otylia Jędrzejczak wróciła do sportu w wielkim stylu! Nic dziwnego, bo jak mówi o niej trener Paweł Słomiński, to nietuzinkowy człowiek i wielki pływacki talent.

Jej zmagania z rakiem piersi śledziły miliony fanów. Kylie Minogue zwyciężyła chorobę i jeszcze piękniejsza powróciła na scenę.
Odwyk, rozwód z raperem Bobbym Brownem, nowa płyta i nowy look. Odrodzona Whitney Houston powróciła na salony, a fakt ten odnotowały wszystkie media na świecie.
Okrzyknięty przez prasę i kibiców „małym rycerzem” zaprowadził polskich siatkarzy na podium. Po tym sukcesie Raul Lozano stał się narodową gwiazdą.
Nazywa się Craig, Daniel Craig. Najpierw znienawidzony, teraz uwielbiany. Jedyny Bond z krwi i kości, który oszukuje, morduje i cierpi, bo kocha.Po „Tańcu z gwiazdami” Aleksandra Kwaśniewska i Maria Wiktoria Wałęsa stały się prawie tak znane, jak ich ojcowie. Aleksandra przeprowadza wywiady w telewizji TVN, Maria Wiktoria zaczęła studia w Warszawie i zadebiutowała jako modelka.


Najgłośniejsze związki

Ceremonię ślubną powtórzyli pięć razy. Ale to nie pomogło ich związkowi. Rozstanie Pameli Anderson i Kida Rocka było równie głośne, jak ich ślubne szaleństwa. Powodem zerwania było to, że w słynnym filmie „Borat” nazwano Pamelę najbardziej rozwiązłą kobietą Hollywood.Małgorzata Kożuchowska nareszcie szczęśliwa! Ze swoim nowym partnerem Bartkiem Wróblewskim pokazała się po raz pierwszy razem w styczniu na rozdaniu Telekamer. Czy w przyszłym roku wezmą ślub?

Są przykładem na to, że z życia można zrobić kampanię marketingową. Katie Holmes i Tom Cruise, zawsze uśmiechnięci, prezentują swoje szczęście. Para jak z reklamy.


Najzdolniejsze małżeństwo w polskim kinie. To Joanna Kos-Krauze przekonała Krzysztofa Krauze, że historia kobiety z placu Zbawiciela to genialny materiał na film.

Najgorętsza para na świecie, Angelina Jolie i Brad Pitt, ma już trójkę dzieci i myśli o następnych. Czyżby rodzina doskonała?
O tym, że są razem, szeptano w Warszawie od wielu miesięcy. A oni konsekwentnie milczeli. W grudniu Hanna Smoktunowicz powiedziała po raz pierwszy (w wywiadzie dla „Vivy!”), że z Tomaszem Lisem są parą nie tylko w pracy, ale i w życiu.


Zatwardziały kawaler książę Albert II zaszokował Monakijczyków, pokazując się z pływaczką Charlene Wittstock. Spekulacje na temat ślubu nie ustają, choć oficjalnie para jest widywana coraz rzadziej.

Ona to aktorka Halle Berry (41 lat), on – model Gabriel Aubry (30 lat). Poznali się w styczniu na otwarciu butiku Donatelli Versace w Nowym Jorku i od tego czasu są nierozłączni.


Miłość, ślub i rozstanie. Mąż Nicole Kidman, Keith Urban, trzy miesiące po zawarciu małżeństwa znalazł się w klinice odwykowej. Piękna Australijka postawiła twarde warunki: albo koniec z alkoholem, albo z małżeństwem.

Zaskakujące rozstania

Najbardziej pyskata para polskiego show-biznesu układa sobie życie w pojedynkę. Anna Mucha zwiedza Azję, a Kuba Wojewódzki nieustannie gra Piotrusia Pana. Trzeba przyznać robi to wciąż czarująco!
Najpierw był ślub pod kołem podbiegunowym, setki fleszy i kamery. Kilkanaście miesięcy później Marta i Michał Wiśniewscy rozwiedli się. Do dziś walczą o dzieci, a Michał ma już trzecią żonę i kolejne dziecko.Britney Spears po dwóch latach małżeństwa z Kevinem Federlinem złożyła pozew o rozwód. Teraz zamiast na spacerach z dziećmi, widywana jest z Paris Hilton w nocnych lokalach Los Angeles.
Rozstanie Weroniki Rosati i dziennikarza Maksa Kolonko było równie głośne i spektakularne, jak początkowe zapewnienia o wielkiej miłości.


Jeden z najpiękniejszych mężczyzn świata Matthew McConaughey i jedna z najbardziej seksownych aktorek Penelope Cruz postanowili zostać tylko przyjaciółmi. Oficjalny powód? Zbyt napięte plany zawodowe.


To miała być miłość aż po grób! Bo przecież górale kochają na zabój. Monika Brodka z Twardorzeczki i Janek Wieczorkowski z Rabki rozstali się wiosną tego roku. Do dziś milczą, dlaczego.Reese Witherspoon od dwóch lat próbowała uratować swoje małżeństwo z aktorem Ryanem Philippe. Nie udało się. W listopadzie ogłosiła ostateczny rozpad związku.Historia jak z telenoweli. Miało być spokojne rozstanie, a skończyło się na bezpardonowej walce. Brytyjska prasa codziennie donosi o szczegółach rozwodu Heather Mills i Paula McCartneya.

Imprezy roku

Na imprezę „Vivy!” do auli Politechniki Warszawskiej ściąga co roku śmietanka show-biznesu, ciekawa, kto otrzyma tytuły Najpiękniejszych. Tym razem Czytelnicy „Vivy!” uhonorowali Katarzynę Cichopek i Pawła Małaszyńskiego (7 lutego).

Gwiazdą sopockiego festiwalu organizowanego przez TVN był sir Elton John. Po świetnym koncercie artysta z rąk prezydenta Lecha Wałęsy odebrał Złotego Słowika za całokształt twórczości (1–3 września).

Nagrody Europejskiej Akademii Filmowej rozdano w tym roku w Warszawie. Na uroczystość przyjechali twórcy nagrodzonego „Volvera” – Pedro Almodóvar i jego muza Penelope Cruz (2 grudnia).

MTV obchodziło w tym roku swoje 25-lecie. W całej Europie odbywały się urodzinowe imprezy. W Warszawie goście bawili się w klubie La Playa na nadwiślańskiej plaży. „Happy Birthday” zaśpiewała Doda, która potem pokroiła urodzinowy tort (1 sierpnia).

Pierwsza tegoroczna impreza Peroni przyciągnęła do warszawskiego Domu Dochodowego mnóstwo znanych osób. Wśród nich byli Anna Popek i Fabrizio Ferri, fotograf gwiazd (20 kwietnia).

Największą sensacją sezonu było pojawienie się na otwarciu restauracji Embassy, Chaji i Beluga Joanny Przetakiewicz, przyjaciółki najbogatszego Polaka Jana Kulczyka (7 czerwca).

Jak co roku, wszyscy czekają na premierę najbardziej pożądanego kalendarza świata – Pirelli. Edycję na 2007 rok wybrani mogli zobaczyć 6 grudnia.

Na pokazach organizowanych przez Lexusa zawsze pojawia się światowej sławy modelka. Na Lexus fashion Night 3 w kreacjach Agnieszki Maciejak i Wojtka Dziedzica wystąpiła piękna Naomi Campbell (17 listopada).