Te zdjęcia gwiazd były ostatnimi przed ich śmiercią. Mają w sobie coś wyjątkowego i bardzo smutnego...

Ostatnie zdjęcia Lady Diany, Steve'a Jobsa czy Amy Winehouse mają w sobie coś bardzo wyjątkowego. Kilka dni po ich zrobieniu wszyscy z nich odeszli.
Urszula Wilczkowska / 30.06.2020 11:46

Jak wyglądały ostatnie zdjęcia gwiazd wykonane przez fotografów i paparazzi zanim odeszły? Niektóre z nich od dawna toczyła choroba, inne są na nich uśmiechnięte, szczęśliwe, a nawet beztroskie. 

Ostatnie zdjęcia gwiazd

Amy Winehouse po raz ostatni uchwycono na kliszy aparatu 12 lipca 2011 roku. Zaledwie 11 dni później zmarła w skutek zatrucia alkoholem. Z uzależnieniami od alkoholu, narkotyków oraz innymi problemami natury psychicznej zmagała się przez wiele lat. Przysporzyło jej to nie tylko problemów zdrowotnych - miała też spore zatargi z prawem. 3 razy była aresztowana.

Złą sławą owiane jest ostatnie zdjęcie księżnej Diany. Wykonano je tuż przed wypadkiem, w wyniku którego straciła życie. Wypadek pod Paryżem był spowodowany przez paparazzich, którzy ruszyli w pogoń za samochodem księżnej. Wiele osób wciąż zastanawia się, czy ten wypadek był faktycznie nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności, czy też zaplanowanym zabójstwem.

Michael Jackson 2 dni przed swoją śmiercią dawał jeszcze koncerty - i właśnie z jednego z nich pochodzi to, które zrobiono mu jako ostatnie. Król popu odszedł 25 czerwca 2009 roku, a jego śmierć zaczęto porównywać do Elvisa Presleya. Część zwolenników teorii spiskowych uważa, że była ona zfingowana, a muzyk tak naprawdę chciał uciec od sławy, która zaczęła go przerastać.

Na ostatnim zdjęciu Steve'a Jobsa widać, jak bardzo zmieniła go choroba. Jeden z założycieli firmy Apple zmarł 5 października 20011 roku na raka trzustki. Z nowotworem zmagał się bardzo długo - pierwsze operacje przeszedł jeszcze w 2004 roku. Z pełnienia funkcji przewodniczącego rady nadzorczej zrezygnował jednak zaledwie 1,5 miesiąca przed śmiercią.

To też może cię zainteresować:
Życie nie rozpieszczało Małgorzaty Lorentowicz. Jej mąż 4 razy próbował odebrać sobie życie, a ona miała zostać rozstrzelana
Byli młodzi, znani i utalentowani. Czym jest Klub 27?
Na czym polega klątwa Kennedych? Historia tej rodziny mrozi krew w żyłach