POLECAMY

Taylor Lautner nowe ciacho Hollywood

Młody, wysportowany, zdolny a przede wszystkim zabójczo przystojny. Aktor, którego uśmiech rozbraja żeńską połowę globu.

Młody, wysportowany, zdolny a przede wszystkim zabójczo przystojny. Aktor, którego uśmiech rozbraja żeńską połowę globu.

GQ

Taylor Lautner urodził się w 1992 roku w Michigan. Od najmłodszych lat emanował energią i zapałem do pracy. Niewiele osób wie, że jako 6 latek zaczął trenować sztuki walki, w których odnosił znaczące sukcesy. Reprezentował Stany Zjednoczone w międzynarodowych zawodach i zdobył aż 3 złote medale.

GQ

Jego kariera aktorska rozpoczęła się w 2001 roku, w którym wystąpił w telewizyjnym serialu. Później były kolejne seriale i bardziej znaczące produkcje. Obecnie jest najlepiej opłacanym nastoletnim aktorem a sukcesów na jego koncie wciąż przybywa. Został najmłodszym prowadzącym w historii popularnego Saturdays Night Live – show prowadzonego na żywo.

GQ

Stał się maszynką do zarabiania pieniędzy - prasa z jego udziałem rozchodzi się w tempie błyskawicznym a gadżety z jego podobizną niemal natychmiast znikają z półek sklepowych. Mimo to, woda sodowa nie uderzyła mu do głowy. Doskonale zdaje sobie sprawę, że jego sytuacja  może się zmienić, więc nie afiszuje się jako gwiazda. Skromny i kulturalny, zyskał sympatię dziennikarzy.

GQ

Nie dziwi nikogo, że większość gwiazdek młodego pokolenia chętnie pojawia się w towarzystwie Taylora. On sam pozostaje roztropny, nie pasują do niego szaleńcze wypady. W wywiadach swobodnie mówi, jak bardzo musiał się starć, aby zachować  rolę Jacoba z filmu  "Zmierzch" w kolejnych częściach sagi. Z rozwagą wypowiada się o zakulisowym życiu sław. Cieszy się z możliwości podróżowania, jakie daje mu zawód aktora. Ubolewa jedynie nad faktem chronicznego braku czasu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/6 lat temu
Przyznaję że on to boskie ciachoooo... ;* jest boski .. Jaka klata boska koffam goooo .. ;* ..
/7 lat temu
Jest przystojny i utalentowany to trzeba przyznac ale nazwac go ciachem to lekka przesada...to jest mega tort z niespodzianka!!!!
/7 lat temu
on jest boski.;* ja po prostu juz go kocham.!!!!!
POKAŻ KOMENTARZE (7)