POLECAMY

"Kuchenne rewolucje" znikną z anteny?! Wszystko przez szokujący strój Magdy Gessler

Znana restauratorka czegoś takiego na pewno się nie spodziewała...
/ 6 miesięcy temu
"Kuchenne rewolucje" znikną z anteny?! Wszystko przez szokujący strój Magdy Gessler fot. ONS.pl

Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. A już na pewno nie Magda Gessler i jej stylistka... W ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji" mogliśmy zobaczyć znaną restauratorkę w kurtce, której tył był ozdobiony sierpem i młotem - symbolem ZSRR, ściśle kojarzącym się z komunizmem.

Jak się teraz okazuje, ta jedna wpadka może przekreślić emisję kolejnych odcinków programu, a Magdzie Gessler może przysporzyć potężnych kłopotów z prawem

Jak widzowie zareagowali na obecność sierpa i młota w "Kuchennych rewolucjach"?

Widzowie są oburzeni. W internecie pojawiło się mnóstwo głosów, że program powinien zostać zdjęty z anteny i nic nie usprawiedliwia takiego stroju prowadzącej. Choć Magda Gessler znana jest ze swoich bardzo oryginalnych stylizacji, zdaniem widzów tym razem przesadziła. "Kuchenne rewolucje" osiągają bardzo wysokie wyniki oglądalności, a co za tym idzie - osoby realizujące program powinny czuć się odpowiedzialne za treści, jakie w nim prezentują.

screen programu Kuchenne Rewolucje/player.pl

W Polsce propagowanie komunizmu jest nielegalne. Za tego typu działania grozi kara grzywny lub nawet dwa lata więzienia. Czy to oznacza, że Magda Gessler może trafić za kraty? Jeśli faktycznie restauratorka stanie przed sądem, taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny. A to może oznaczać koniec jej kariery telewizyjnej.

fot. instagram.com/magdagessler_official

"Kuchenne rewolucje" są na antenie jest przeszło od 7 lat. Magda Gessler jako prowadząca zrealizowała ponad 200 odcinków programu. 

Polecamy!

"Miałam 9 lat, kiedy rodzice się rozstali. Zostałam z tatą." O potędze rodzinnego klanu i swojej ścieżce opowiada Lara Gessler

Znana polska aktorka jest w ciąży! Przed chwilą potwierdziła spekulacje

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/6 miesięcy temu
Ej ludzie !!!!! żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo ubierać się w co chce . A worek po kartoflach też jest karalny? Mój mąż mówi że nawet w takim worku by mnie kochał bo we wszystkim dla niego jestem piękna :-)
/6 miesięcy temu
Kurtka zarąbista, sama bym taką chciała mieć. Oj ludzie widać nie mają większych problemów, do pracy by się wzięli czy pojechali na wakacje, zrelaksowali się a nie szukali dziury tam gdzie jej nie ma.
/6 miesięcy temu
Ale propagowanie faszyzmu to jest w tym kraju legalne ...???brak słów 😕 legalne są tego typu marsze a zwykła kurtka sieje zamęt w ciemnogrodzie
POKAŻ KOMENTARZE (4)