Edyta Górniak fot. ONS

Szok! Górniak wydała na 1 parę szpilek... 13 tysięcy złotych

Zobacz na co wydała fortunę. Nie przesadziła?
/ 05.02.2013 09:44
Edyta Górniak fot. ONS

Gdyby przeprowadzić wśród gwiazd na całym świecie sondaż na temat ulubionej marki obuwniczej, nie mamy wątpliwości, że wygrałyby szpilki od Louboutina. Każda fashionistka marzy by w swojej szafie mieć chociaż jedną parę butów z czerwoną podeszwą. Nie wszystkie jednak stać na wydatek rzędu ok. 4-5 tysięcy złotych na jedną parę. Inaczej jest w przypadku Edyty Górniak.

Diwa znana jest ze swojego zamiłowania do kosztownych dodatków. Ostatnio na galę Miss Polonia przebierała się aż 4 razy, z czego dwukrotnie zaprezentowała się w pięknie połyskujących szpilkach od mistrza stylu - Louboutina. Okazuje się, że buty pochodzą z limitowanej edycji i zostały wyprodukowane zaledwie w kilkuset sztukach na cały świat. To prawie tyle, co i nic.

 

- Edytka jak każda kobieta ma bzika na punkcie szpilek, szczególnie takich jak te. Kupiła je w grudniu w ubiegłym roku podczas pobytu w Londynie - zdradza AfterParty.pl.AfterParty.pl dowiedziało się od znajomej Edyty, że za swoją parę szpilek zapłaciła, głęboki wdech, 13 tysięcy złotych! Zobaczcie na zbliżeniu kosztowny model, który urzekł Górniak. Chciałybyście mieć taki w swojej szafie?

Zobacz na AfterParty.pl: 4 stylizacje Edyty. Która najlepsza?
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/07.02.2013 10:23
Ma swoje pieniądze, i dodatkowo może wydawać pieniądze partnera, który jest biznesmenem to dlaczego nie. Wszystko może.