Edyta Górniak fot. Flesz nr 10/2013

Syn Górniak nie idzie do komunii: Nie mogę za niego decydować!

Gwiazda ma stanowcze zdanie na temat wiary w Boga
/ 21.05.2013 15:34
Edyta Górniak fot. Flesz nr 10/2013

Przechodzi na Buddyzm!”, „nie pozwolono mu pójść do komunii świętej!” – ostatnio o dziewięcioletnim Allanie znowu było głośno w mediach. Czy syn Edyty Górniak (40) naprawdę zmienił wyznanie? Jak dowiedział się „Flesz”, Allan rzeczywiście nie pójdzie teraz do komunii. Ale zupełnie z innych powodów!


– Ten sakrament to spotkanie z Bogiem. Powinien być świadomym wyborem serca, wiary i duszy człowieka – mówi nam Edyta Górniak. – Czy skoro jestem matką, wolno mi programować świadomość i wiarę mojego syna i decydować za niego w co ma wierzyć? Nie rozstrzygnęłam jeszcze tego dylematu. Dlatego decyzję w sprawie organizacji tegorocznej komunii zostawiłam byłemu mężowi i babciom Allana – dodaje gwiazda.Darek Krupa nie chce jednak komentować tej sprawy. Ale – jak się dowiedzieliśmy – Allan nie pójdzie teraz do komunii. Czy przystąpi do niej za rok? To się dopiero okaże. JR
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/24.11.2013 20:04
myslałam ze pani EDYTA jest inna widocznie jeszcze ma mało kłopotów i tak się zawiodłam bo traktowałampanią jak córkę za wrazlwosc a teraz widze ze w głowie się poprzewracało brak klepek pani.
/12.10.2013 22:35
B. dobrze zrobila. To jest chore, zeby nieswiadome dzieci pchac do wiary, ktorej nie rozumieja. Powinno sie przystapic w wieku doroslym. Brawo p. Edyto.
/02.07.2013 15:19
bez przesady treba bylo kgo puscic do tej komunii i tak wiekszosc tzw"katolikow" nie chodzi do kosciola ...
POKAŻ KOMENTARZE (4)