POLECAMY

Sobowtórka Moniki Bellucci, marzycielka i dziewczyna, która zwyciężyła z guzem przysadki mózgowej. Dziś drugi odcinek „Supermodelki Plus Size”

„#Supermodelka Plus Size” to okno na świat dla wielu uczestniczek i przestrzeń, w której odkrywa się prawdę.
/ 11 miesięcy temu
Sobowtórka Moniki Bellucci, marzycielka i dziewczyna, która zwyciężyła z guzem przysadki mózgowej. Dziś drugi odcinek „Supermodelki Plus Size” fot. materiały prasowe

Polsat w minioną środę pokazał pierwszy odcinek programu, który okazał się wielkim hitem. Z ponad tysiąca kandydatek, podczas castingu, a następnie po sesji zdjęciowej, jury wybrało pierwsze siedem, które będą walczyć o tytuł #Supermodelki Plus Size. W drugim odcinku wybrane zostanie kolejne osiem uczestniczek, które zamkną finałową piętnastkę i zamieszkają w domu modelek. Kto czeka na taką szansę? Przed nami druga odsłona show Supermodelka Plus Size.

„#Supermodelka Plus Size” to okno na świat dla wielu Polek

Pochodząca z maleńkiej wioski Wiola chciałaby poczuć się piękna, ruszyć w świat, pomóc rodzicom i żyć tak, żeby nigdy niczego jej nie zabrakło.

Pochwała krągłości. Dlaczego kobiety wierzą, że chude jest piękne? O tym, co jest sexy rozmawiamy z psychologiem

- Chciałabym się gdzieś przeprowadzić, pójść w świat, pomóc też rodzicom, bo wiadomo, nie jest lekko. Chcę pokazać światu, że XXL jest super extra sexy - mówi Wioletta. Jest szczera, ale i przebojowa: za wszelką cenę chce spełnić marzenia - co powiedzą na jej temat jurorzy?

Joanna Cesarz, czyli czarny koń programu?

Wiemy, ze wpadnie im w oko sobowtórka... Moniki Bellucci. Tak jedną z uczestniczek programu nazwie Rafał Maślak. Awans Joanny Cesarz, która tak bardzo zachwyciła jurorów, do kolejnego etapu jest oczywisty, jednak nie obędzie się bez kilku "ale". Co ciekawe, Ewa Minge zadeklarowała, że będzie miała wobec niej plany... Jakie?

Przed jurorami stanie również chłopczyca, w której drzemie seksowna kobieta. Kocha sport, tatuaże, a nie szpilki i sukienki. Chce jednak spróbować poczuć się atrakcyjnie, zaryzykować... Czy jurorzy to docenią? Mimo, że oznacza to wyjście z jej strefy komfortu, jest zdeterminowana by pokazać bliskim, że może być piękna i kobieca.

Przejmująca historia Oli

Czy program może pomóc wyleczyć się z kompleksów i przełamać stereotypy? 10 lat temu wykryto u niej guza przysadki mózgowej, którego leczenie całkowicie zmieniło jej wygląd. W programie chce pokazać, że jest silna, ale też powiedzieć ludziom, że waga to nie zawsze efekt odżywania, ale też poważnej choroby. Ma nadzieję, że jej historia spowoduje, że ludzie przestaną komentować widząc kogoś otyłego, bo ten ktoś mógł kiedyś być piękny i... zdrowy.

Czy udział w programie pomoże w realizacji pięknych planów, siebie samej? Drugi odcinek „#Supermodelki Plus Size”13 września, o godzinie 20:40 w Telewizji Polsat. Będziecie oglądać?

Nic tak nie podzieli Polski, jak gruba kobieta. Obrzydliwa świnia czy laska? A może akceptująca siebie kobieta?

Zdjęcia: materiały prasowe

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)