Stylizacje Gwiazd z Esprit

W sklepie marki Esprit w Złotych Tarasach odbyły się świąteczne zakupy gwiazd. Zobaczcie, co wybrały dla siebie znane panie!
/ 02.12.2011 07:01
Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy kochają zakupy. I tak było i tym razem. Do sklepu Esprit w Złotych Tarasach przybyły Weronika Książkiewicz, Katarzyna Glinka, Weronika Rosati, Aleksandra Nieśpielak i Ewa Gawryluk. Panie szukały dla siebie głównie ciepłych, zimowych strojów. Zobaczcie, co wybrały!

Weronika Książkiewicz przymierzyła wiele kreacji, ale finalnie wybrała ciepły szary wełniany sweter, który świetnie pasuje do czarnych legginsów.

Kasia Glinka, która spodziewa się dziecka, głównie przymerzała obszerne swetry zakrywające okrągły brzuszek i luźne sukienki.

Weronice Rosati uwielbia robić zakupy w sklepach tej marki na całym świecie. Najbardziej odpowiadają jej proste i wygodne rzeczy, które może nosić na co dzień.

Ewa Gawryluk przymierzyła chyba najwięcej kreacji. Ale jak sama przyznała, najbardziej spodobały jej się uniwersalne i ponadczasowe dodatki.

Natomiast Aleksandra Nieśpielak wyszła z torbą pełną zakupów. Aktorka nabyła sweter, dwie spódnicę i kilka świetnych dodatków.

A Wam która stylizacja najbardziej przypadła do gustu?