Brad Pitt, Angelina Jolie fot. ONS

Stara miłość nie rdzewieje?

Angelina Jolie wpadła w furię, gdy dowiedziała się, że Brad Pitt zgodził się wystąpić w nowym filmie u boku swojej dawnej dziewczyny, Gwyneth Paltrow.
/ 17.08.2007 15:55
Brad Pitt, Angelina Jolie fot. ONS
Brad i Gwyneth – kiedyś nazywani najseksowniejszą parą Hollywood – spotkają się na planie dramatu filmowego „Dirty Tricks” („Brudne sztuczki”). Angelina na wieść o tym, że Pitt i jego była partnerka zagrają małżeństwo, zareagowała sceną  zazdrości.

Mimo jej ostrych sprzeciwów, aktor nie wycofał się z udziału w filmie. Angelina, aby zmusić go do rezygnacji, wyjęła swoją najcięższą broń: zagroziła, że na czas kręcenia filmu ona wyjedzie do Francji. W odpowiedzi na to Brad jedynie wzruszył ramionami i odrzekł: „Jeśli chcesz jechać, to droga wolna”.

Jak widać Angelina boi się, że historia lubi się powtarzać. Dwa lata temu to ona odbiła Brada innej aktorce, Jennifer Aniston – właśnie podczas kręcenia filmu, w którym Jolie i Pitt grali małżeńską parę.

Od tej całej niesmacznej sytuacji odcina się Gwyneth Paltrow, która od dawna jest w szczęśliwym związku z wokalistą Coldplay, Chrisem Martinem.

SN