Victoria Beckham, Spice Girls fot. ONS

Spice Girls szykują przebój

George Michael pisze piosenkę dla Spice Girls. Piosenkarz jest pewny, że stworzy hit, który stanie się świątecznym przebojem.
/ 05.09.2007 10:19
Victoria Beckham, Spice Girls fot. ONS
"Dziewczyny są bardzo podniecone rozmowami z George'em. Jeśli dojdzie do współpracy, ich piosenka będzie rywalizować o miano przeboju świątecznego ze zwycięzcą konkursu "X Factor" - mówi dobrze poinformowana osoba.

Michael i Spice Girls mają już za sobą wielkie sukcesy. Piosenkarz skomponował 10 brytyjskich hitów, a jego świąteczny singiel "Last Christmas" zajął drugie miejsce w 1984 r.

Z kolei Spice Girls królowały na brytyjskiej liście przebojów dziewięć razy, w tym trzy razy w Święta Bożego Narodzenia.

Spice Girls poprosiły Adama Shankmana o pomoc w nauce tańca. Shankman, który był jurorem w amerykańskim show "So You Think You Can Dance", chce zabrać dziewczyny do amerykańskiego studia tanecznego w przyszłym miesiącu.

Poinformowane źródło donosi: "Adam rozpocznie próby w październiku w Los Angeles. Chce zebrać grupę nauczycieli, tak by dziewczyny mogły brać indywidualne lekcje."

Spice Girls zaczynają swoją trasę koncertową 2 grudnia w Vancouver, w Kanadzie.

MD