Spice Girls szykują przebój

George Michael pisze piosenkę dla Spice Girls. Piosenkarz jest pewny, że stworzy hit, który stanie się świątecznym przebojem.
Victoria Beckham, Spice Girls fot. ONS
"Dziewczyny są bardzo podniecone rozmowami z George'em. Jeśli dojdzie do współpracy, ich piosenka będzie rywalizować o miano przeboju świątecznego ze zwycięzcą konkursu "X Factor" - mówi dobrze poinformowana osoba.

Michael i Spice Girls mają już za sobą wielkie sukcesy. Piosenkarz skomponował 10 brytyjskich hitów, a jego świąteczny singiel "Last Christmas" zajął drugie miejsce w 1984 r.

Z kolei Spice Girls królowały na brytyjskiej liście przebojów dziewięć razy, w tym trzy razy w Święta Bożego Narodzenia.

Spice Girls poprosiły Adama Shankmana o pomoc w nauce tańca. Shankman, który był jurorem w amerykańskim show "So You Think You Can Dance", chce zabrać dziewczyny do amerykańskiego studia tanecznego w przyszłym miesiącu.

Poinformowane źródło donosi: "Adam rozpocznie próby w październiku w Los Angeles. Chce zebrać grupę nauczycieli, tak by dziewczyny mogły brać indywidualne lekcje."

Spice Girls zaczynają swoją trasę koncertową 2 grudnia w Vancouver, w Kanadzie.

MD
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)