POLECAMY

Spektakularna metamorfoza Bree Boyce

Jak donoszą plotkarskie serwisy Bree Boyce w przeciągu 365 dni przeszła spektakularną przemianę. Schudła ponad 50 kg. Została Miss Południowej Karoliny oraz gwiazdą internetu. Czy nie macie jednak wrażenia, że coś tu nie gra?

Jak donoszą plotkarskie serwisy Bree Boyce w przeciągu 365 dni przeszła spektakularną przemianę. Schudła ponad 50 kg. Została Miss Południowej Karoliny oraz gwiazdą internetu. Czy nie macie jednak wrażenia, że coś tu nie gra?

22-letnia Bree Boyce zamieściła na Facebooku zdjęcia obrazujące jej spektakularną metamorfozę. Widzimy ją obchodzącą 21. urodziny. Podziwiamy zdjęcia Bree z Wielkanocy. Obie fotografie zrobiono w 2009 roku. Na obu Bree jest delikatnie mówiąc przy kości. Nagle naszym oczom ukazuje się Boyce przyodziana w strój kąpielowy, w którym kilka dni temu walczyła o tytuł Miss Południowej Karoliny. Nie ulega wątpliwości, że dziewczyna zgubiła dodatkowe kilogramy. Tylko czy na pewno zajęło jej to rok przed ową koronacją?

Aby startować w wyborach miss trzeba przejść kilka etapów, zanim stanie się w świetle reflektorów przed wielomilionową publicznością, zanim rozpocznie się walkę o tytuł tej najpiękniejszej. Nawet najlepsza dieta w połączeniu z najbardziej intensywnymi ćwiczeniami nie potrafią sprawić, aby dodatkowe kilogramy tak szybko rozpłynęły się w powietrzu, aby kandydatka na miss była gotowa tak szybko stanąć w preselekcjach z innymi, zapewne szczuplejszymi i piękniejszymi dziewczynami. 

Wbrew temu, co sugerują plotkarskie portale, przygoda Bree Boyce z "misskami" nie zaczęła się rok temu, a zdecydowanie wcześniej. W 2005 roku jej siostra została miss miasta Florence. Boyce chciała powalczyć o ten sam tytuł, lecz nadprogramowe kilogramy skutecznie jej to uniemożliwiły. Rozpoczęła więc walkę ze swoją tuszą. Zaczęła się zdrowo odżywiać i ćwiczyć. Koronę Miss Florence zdobyła pięć lat później. W związku z tym, że owa korona nie miała tak wielkiego znaczenia jak korona Miss Południowej Karoliny, nie mówiło się o tym głośno, pomimo tego, że już wtedy panna Boyce zaczęła propagować zdrowy styl życia. 

W styczniu Bree stanie do walki o tytuł Miss Ameryki i ma spore szanse go zdobyć. W końcu jest teraz najbardziej medialną spośród wszystkich kandydatek do tego tytułu. Warto jednak zauważyć, że przemiana z brzydkiego kaczątka w pięknego łąbędzia nie trwała rok czy dwa, a zdecydowanie dłużej. Ważąc tyle co ona, nie można w zaledwie rok zrzucić tyle kilogramów, jednocześnie pokonując kolejne szczeble na drodze do korony. To, że schudła jest faktem. To, że rzekomo dokonała tego wszystkiego w ciągu roku, trąci propagandą mającą na celu odchudzić obywateli Stanów Zjednoczonych. Tylko czy sukces Bree rzeczywiście zachęci Amerykanów do porzucenia fast foodów na rzecz zdrowej żywności? 

Fot. Facebook

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
wogóle ta przemiana to speltal dla fanów L) i super wyglada
/7 lat temu
Brawa za spostrzegawczość dla Pani redaktor!