Spajsetka w ciąży

Mel B potwierdziła plotki o tym, że jest w ciąży z Eddiem Murphy, wyznała także, że być może urodzi nawet bliźniaki.
/ 20.10.2006 16:53
Mel B potwierdziła plotki o tym, że jest w ciąży z Eddiem Murphy, wyznała także, że być może urodzi nawet bliźniaki. Piosenkarka ze Spice Girl - Melanie Brown - robiąc zakupy ostatniej soboty w ekskluzywnym butiku Le Bra Lingerie w zachodniej części Hollywood, obwieściła personelowi sklepu, że jest w czwartym miesiącu ciąży i to nie z byle kim, bo z samym Eddiem Murphy.

Rzecznik prasowy butiku, Andy Behrman, potwierdził: "Melanie Brown przyszła i dosłownie każdemu mówiła o swojej czteromiesięcznej ciąży". "Mel B wyznała, że spodziewa się, że to będą bliźniaki, ponieważ w rodzinie Eddiego często rodziły się bliźniaki".
Piosenkarka regularnie odwiedza drogie butiki, zostawiając w nich około 5000 $ na damską bieliznę Eres oraz 300 $ na koszulki La Perla dla Eddiego.
Melanie, która ma siedmioletnią córkę z pierwszego małżeństwa z tancerzem Jimmiem Gulzarem - wyznała świeżo zatrudnionej asystentce butiku, że nie czuje się najlepiej w ciąży i jest zmęczona.

Eddie, który ma pięcioro dzieci z eksżoną Nicole i jednego syna z poprzedniego związku, ogłosił, że chce poślubić Mel B już w przyszłym miesiącu.
Rzecznik prasowy Eddiego odmówił komentarza na temat ciąży, jedynie powiedział: "Nie komentuję życia osobistego Pana Eddiego Murphy".

Małgosia Kosiba