Znana aktorka i modelka chce zmniejszyć swój biust

Ma ku temu powody? Jest jedną z najbardziej ponętnych gwiazd.
Edyta Liebert / 12.05.2015 05:39
ONS.pl
Śliczna kolumbijska aktorka promuje właśnie film "Gorący pościg", w którym gra ze swoją przyjaciółką, Reese Witherspoon. Jest świadkiem koronnym w filmie, a w życiu - mamą i żoną! Teraz wyznała swoje zamiary dotyczące nieziemskiego ciała.

Sofia Vergara uchodzi za jedną z najbardziej atrkacyjnych aktorek. Trudno uwierzyć, że ma 42 lata i... 22-letniego syna! Piękna modelka i aktorka kolumbijskiego pochodzenia przeżywa właśnie apogeum kariery. Właśnie odsłonięto jej gwiazdę w Alei Gwiazd za filmowe osiągnięcia, na którą założyła dopasowaną, seksowną sukienkę, która podkreślała jej kształty.
ONS.pl

Vergara: niezadowolona ze swojego wyglądu?

A propos kształtów... Piękna modelka od jakiegoś czasu nosi się z myślą, aby poddać się operacji plastycznej biustu. Piersi aktorki są spore, bowiem Vergara nosi rozmiar 32F i jest to już dla niej uciążliwe. O swoim planach dotyczących obfitego biustu opowiadała już kilka razy, między innymi w programie "Watch Waht Happens Live".

Trudno będzie chodzić, kiedy piersi sięgają do kolan.
- zaśmiała się aktorka.
Z kolei w magazynie Vanity Fair ukazała się jej wyopwiedź dotycząca silikownych implantów piersi. Czy aktorka ma zamiar zachować rozmiar swojego biustu, ale chce go "ulepszyć"? A może jednak go zmniejszy? Wspomniała o problemach, z jakimi do niedawna się borykała.
Zawsze miałam problem z zakupem odpowiedniego biustonosza. To był koszmar. Kiedy przeprowadziłam się do Los Angeles, zaczęłam szukać bielizny w sklepach dla striptizerek i to dopiero było zbawienie.

Zobacz:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)