Ślub z pompą

Tom Cruise i Katie Holmes planują się pobrać! Ceremonia odbędzie się w willi George’a Clooneya.
/ 18.10.2006 12:57
slub1.jpgTom Cruise i Katie Holmes planują się pobrać w przyszłym miesiącu. Aktor znany z filmu „Top Gun” oraz gwiazda serialu „Jezioro marzeń” zdecydowali się na zawarcie związku w wartej 1,4 mln funtów posiadłości George’a Clooneya.

Mówi się, że 27-letnia Katie i 44-letni Tom marzyli o ślubie we Włoszech, ponieważ właśnie w tym kraju, podczas kręcenia zdjęć do filmu „M:I3”, oficjalnie potwierdzili swój związek.
Według prasy lokalnej ceremonia odbędzie się 23 listopada, a poprowadzi ją burmistrz miasta. Jak donosi przyjaciel pary: „Kate oglądała różne hotele, ale ceremonia odbędzie się w willi George’a”. Para zachwyciła się nią podczas niedawno spędzonego u przyjaciela weekendu. Clooney często zaprasza hollywoodzkich znajomych do swoich willi. Rodzice pięciomiesięcznej Suri podobno nawet nabyli od niego jedną z trzech nieruchomości w położonej w północnych Włoszech miejscowości Laglio. Za bagetela... 3,5 mln funtów.

(MK)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/19.10.2006 23:38
dala sie nabrac na milosc kurdupla i mysli, ze bedzie ta jedyna, ta wysniona. Nie wie jednak,ze jest kolejna do kolekcji, ktorej powie "pani juz dziekuje" jak na planie pojawi sie nastepna i mlodsza. Oj glupias ty, glupias ty.
/19.10.2006 14:35
Katie jakoś mi nie wygląda na zadowoloną? :-)
/19.10.2006 13:44
Dlaczego Amerykanie kupują nieruchomości we Włoszech i płacą funtami? Brak zaufania do własnej waluty? Chyba lenistwo redakcji nie przepisuje się bezmyślnie wiadomości z Brytyjskiej prasy.