Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży na SuperHit Festiwal w Sopocie fot. ONS.pl

Ślub Popielewicz i Hyżego w lipcu 2015 roku

Ktoś nie dochował tajemnicy...
Edyta Liebert / 14.07.2015 11:26
Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży na SuperHit Festiwal w Sopocie fot. ONS.pl

To dopiero zakochana para! Popielewicz i Hyży nie tracą czasu. Jak donoszą media, dziennikarka i muzyk pobiorą się już w ten weekend, 18 lipca!

Takie informacje pojawiły się na jednym z internetowych portali. Ślub miał być utrzymany w ścisłej tajemnicy, jednakże nawet podawanie zafałszowanych tożsamości czy terminów często nie jest skutecznym rozwiązaniem, a im bardziej narzeczeni chcą utrzymać ślub w sekrecie, tym intensywniej media poszukują strzępów informacji. Czy Popielewicz i Hyży biorą ślub w ten weekend?

ONS.pl
Pewne jest, że ani Popielewicz, ani Hyży, nie marzą już o hucznym weselu na kilkaset gości. Oboje są po rozwodzie i mają na koncie liczne doświadczenia. Popielewicz wzięła ślub z Mikołajem Witem w 2011 roku, z którym rozwiodła się pod koniec listopada ubiegłego roku. Podobnie Grzegorz Hyży jest świeżo upieczonym rozwodnikiem.
Czy para ułoży sobie życie na nowo we dwoje? Trzeba przyznać, że zainteresowanie prasy ich związkiem przechodzi najśmielsze oczekiwania. Popielewicz i Hyży znają się zaledwie od roku, w lutym się zaręczyli, a teraz podjęli także ważną życiową decyzję. Przyjaciółka pary wyznała, że priorytetem są dla nich dzieci i ich rodziny, które cierpią przez bezsensowne plotki i doniesienia tabloidów. Jak będzie tym razem, czy doniesienia się potwierdzą? Przypominamy, że Popielewicz jest także zawodowo związana z branżą ślubną, a zatem dobrze wie, jak zrealizować swoje marzenie o sekretnym ślubie z Hyżym!

Więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/14.07.2015 11:37
co kogo obchodzi ślub popielewicz i hyżego ?????