Maja Frykowska fot. Akpa

Ślub Mai Frykowskiej

Kto został mężem celebrytki?
/ 22.04.2014 21:44
Maja Frykowska fot. Akpa

Maja Frykowska dwa lata temu oznajmiła, że wycofuje się z show-biznesu i skupia się teraz na życiu osobistym. Na początku wydawało się, że jej słowa są niczym innym jak kolejną próbą zwrócenia na siebie uwagi. Tymczasem aktorka konsekwentnie trzyma się postanowienia i na salonach ani widu, ani słychu.

Serwis AfterParty.pl zaskoczył dzisiaj wiadomością, że Frykowska wzięła cichy ślub. Ponad tydzień temu Maja powiedziała "tak" Michałowi Brzezińskiemu w otoczeniu najbliższych przyjaciół i rodziny. Wydarzenie odbyło się w Chrześcijańskim Kościele Reformacyjnym, do którego od kilku lat należy gwiazda.
 

Ślub odbył się w USC obok Zamku Królewskiego w Warszawie, w obecności najbliższych. Aktorka powiedziała "tak" młodszemu o prawie pięć lat Michałowi, z którym związana jest od ponad rok. Poznali się w Chrześcijańskim Kościele Reformacyjnym. Miłość, kościół, rodzina są dla niej obecnie najważniejsze. Wielu ludzi ją skrzywdziło, ale teraz jest szczęśliwa. Jej życie uległo zmianie o 180 stopni. W zeszłym roku podjęła decyzję o definitywnym odejściu z polskiego show-biznesu i jest konsekwentna - czytamy na AfterParty.pl.Polki.pl życzą wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Czy teraz pora na ciążę? 

 

Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/05.07.2014 23:11
Michał zawsze spada na 4 łapy. Ciekawe czy Frytka wie w co się wpakowała? Alimenty, 3 dzieci, 2 byłe żony i potężne długi, o których jakiś czas temu był reportaż w programie polsatu: interwencja
/25.04.2014 14:01
Gratulujemy!!! Najlepszego na nowej drodze życia! X x x