Andrzej Duda, Esmeralda Godlewskie fot. ONS/Screen Facebook/siostrygodlewskie/Kolaż Polki.pl

Siostry Godlewskie śpiewają Sto lat prezydentowi Andrzejowi Dudzie. HIT [WIDEO]

Zainspirowane słynnym wykonaniem „Happy Birthday” Marilyn Monroe celebrytki, zaśpiewały urodzinowe „Sto lat” prezydentowi. Jak wypadły? Uwaga, tego nie da odzobaczyć!
/ 16.05.2018 13:26
Andrzej Duda, Esmeralda Godlewskie fot. ONS/Screen Facebook/siostrygodlewskie/Kolaż Polki.pl

Wystylizowane na Marilyn Monroe celebrytki wykonały urodzinową piosenkę dla Andrzeja Dudy. Prezydent 16 maja kończy 46 lat. Nagranie sióstr Godlewskich natychmiast stało się hitem internetu. Musicie je zobaczyć!

„Sto lat” sióstr Godlewskich dla prezydenta Dudy

Małgorzata i Esmeralda Godlewskie zainspirowały się kultowym już wykonaniem „Happy Birthday” Marilyn Monroe. Aktorka w 1962 roku zaśpiewała piosenkę tę specjalnie na urodziny prezydenta Stanów Zjednoczonych John F. Kennedy'ego. Teraz siostry Godlewskie postanowiły pójść jej śladem. Celebrytki mają na głowach peruki z blond włosów. Ubrane są w sukienki, które przypominają styl słynnej aktorki. Teledysk powstał w Warszawie.

Ojciec Meghan Markle miał zawał serca! Harry i Meghan odwołają ślub? Jest oświadczenie!

Siostry Godlewskie zdobyły popularność w grudniu 2017 roku. Zasłynęły oryginalnym wykonaniem świątecznej piosenki „Pada śnieg”, którą podbiły serca internautów. Od tej pory Godlewskie starają się utrzymać zainteresowanie mediów i fanów. Piosenka nagrana dla prezydenta Dudy z pewnością im w tym pomoże. :) Czy siostry Godlewskie zagoszczą w show-biznesie na dłużej?

Przeczytaj:
W wannie i nie tylko - Kinga z „M jak miłość” jest zdeterminowana, by zajść w ciążę! Co na to Piotr?
Edyta i Cezary Pazurowie będą mieli bliźnięta?! Zdjęcie z baby shower daje do myślenia...