Siostra Meghan Markle trafiła do szpitala! Co się stało i czy to wpłynie na królewski ślub?

Kolejna przykra wiadomość tuż przed ślubem księcia Harry'ego i Meghan Markle. W szpitalu jest siostra panny młodej. Czy to pokrzyżuje ślubne plany Harry'ego i Meghan?
/ 8 miesięcy temu
książę Harry, Meghan Markle fot. ONS

Siostra Meghan Markle i jej partner mieli wypadek samochodowy. Zdarzenie miało miejsce w środę na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Do wypadku mieli przyczynić się paparazzi, którzy śledzili parę, by zrobić zdjęcia. To kolejna przykra sytuacja, która spotyka Meghan Markle tuż przed ślubem z księciem Harrym. Wiadomo już, że na ślubie nie będzie ojca panny młodej. Thomas Markle nie pojawi się ceremonii z powodu planowanej operacji serca.

Siostra Meghan Markle w szpitalu

Samantha Grant i jej partner mieli zostać zaatakowani przez fotoreporterów, którzy usilnie starali się zrobić im zdjęcia na kilka dni przed ślubem Harry'ego i Meghan. Samochód, którym przemieszała się para, uderzył w barierkę przy drodze. Do sytuacji doszło tuż przy domu siostry Meghan Markle.

53-letnia Samatha Grant miała uderzyć głową w przednią szybę. Doznała również skręcenia kostki i złamania nogi. Jej życiu nic nie zagraża. Została w szpitalu na obserwacji. Sprawę opisał amerykański serwis plotkarski TZM.

Siostra Meghan Markle nie weźmie udziału w planowanych na sobotę uroczystościach ślubnych. Powodem nie jest jednak jej wypadek i zły stan zdrowia. Samantha Grant od początku nie była zaproszona na ślub. Meghan Markle od wielu lat nie utrzymuje kontaktów ze swoją siostrą.

Wszystko o ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego! Najnowsze doniesienia, najświeższe zdjęcia, najciekawsze filmy, opinie, kontrowersje

Kim jest siostra Meghan Markle?

Samatha Markle ma 53-lata. Jest przyrodnią siostrą Meghan Markle. Kobiety mają wspólnego ojca, którym jest Thomas Markle. Samatha Markle choruje na stwardnienie rozsiane. Odkąd ogłoszono zaręczyny Meghan Markle i księcia Harry'ego, usilnie stara się o zainteresowanie mediów. Żaliła się w tabloidach, że Meghan nie zaprosiła jej na ślub. Zapowiedziała również napisanie książki, która ma ujawnić prawdę o Meghan Markle.

To Samatha Markle była pomysłodawczynią sesji zdjęciowej ojca Meghan Markle, który zdecydował się sprzedać paparazzi zdjęcia z przygotowań do ślubu córki. Mężczyzna miał otrzymać za to 100 tys. dolarów. Po nagłośnieniu sprawy przed media, Thomas Markle przeszedł zawał serca. Oczekuje na operację wstawienia stentu. Zabieg ma odbyć się w środę w Los Angeles. Meghan Markle wydała oświadczenie, w którym potwierdziła nieobecność ojca na ślubie. Przyszła żona księcia Harry'ego życzyła ojcu zdrowia i zapewniła, że otacza ojca należytą troską.

Nieobecność rodzinny panny młodej nie wpłynie w żaden sposób na plany ślubne Harry'ego i Meghan.

Więcej o royal wedding:
Ojca Meghan Markle nie będzie na ślubie. Kto poprowadzi pannę młodą do ołtarza?
Od randki w ciemno do królewskiego ślubu! Romantyczna historia miłości Harry’ego i Meghan

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)